Connect with us

Przybiernów

Powstaje molo

Przybiernów. Zbliża się termin zakończenia prac na plaży nad Jeziorem Przybiernowskim.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, powstał już budynek administracyjny z toaletami i prysznicami, miejsca na kampery, pole namiotowe, chodnik, parking, oświetlenie oraz monitoring. Obecnie budowane jest molo. W tym tygodniu montowane będą deski oraz ławki na molo a także piękny plac zabaw. Na koniec powstanie boisko do piłki plażowej, ławki, zewnętrzna przebieralnia oraz frontowe ogrodzenie.

Inwestycja nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie środkami Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, które stanowi 4.615.875zł, wkład własny gminy 522.563,29zł.

Gmina przygotowuje przetargu na dzierżawcę obiektu, który będzie mógł zapewnić korzystającym gastronomię, lody i napoje.

red.

powiązane – „50 ton piasku na plażę”

Przybiernów

Szlakiem cisów

Przybiernów. W niedzielę można pobiegać szlakiem cisów.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Powitanie lata”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Powitanie lata

Przybiernów. W przyszłą sobotę nad Jeziorem Przybiernowskim.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Kartlewo z nową drogą

Przybiernów. Dzisiaj odbył się odbiór końcowy inwestycji pod nazwą: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kartlewo II”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, inwestycji dofinansowanej umową o przyznaniu pomocy pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim, a Gminą Przybiernów w ramach operacji typu „Budowa lub modernizacja lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Efektem prac jest przebudowa odcinka drogi wynoszącego około 487 m w miejscowości Kartlewo z nawierzchni – betonu asfaltowego wraz ze zjazdami, której efektem będzie wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Wielobranżowo Handlowe „WAT” za cenę 1 192 774,60 zł brutto i 60 miesięcznym okresem gwarancji.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie