Connect with us

Sport

Chemik Police wygrał Goleniów Cup 2019

Znakomicie rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu ligowego siatkarki Chemika Police. W rozegranym w ubiegły weekend towarzyskim turnieju Goleniów Cup 2019 zdecydowanie pokonały wszystkie rywalki.

Opublikowane

w dniu

Obsada zawodów była bardzo mocna, zagrały na nim także aktualne mistrzynie Polski z ŁKS Commercecon Łódź, BKS Profi Credit Bielsko-Biała oraz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Policzanki co prawda po raz pierwszy zagrały pod wodzą trenera Ferhata Akbasa, a na parkiecie pojawiły się nowe zawodniczki – Kubanki Gyselle Silva i Wilma Salas, Ukrainka Iryna Truszkina, Ewelina Polak, Anna Łozowska czy Pola Nowakowska, zaprezentowały jednak świetną formę. Pokonały kolejno łodzianki 3:0, bydgoszczanki 3:1 i bielszczanki 3:0, sygnalizując, że po nieudanym ostatnim sezonie, w którym zajęły czwarte miejsce w lidze, znów myślą o najwyższych celach.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Sport

Za ciepło na lodowisko

Sport. Wczoraj zakończył się sezon łyżwiarski na lodowisku OSiR w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

W komunikacie dyrektora OSIR czytamy: „Niestety wysokie temperatury, ciągłe opady deszczu, jak również wiosenna prognoza pogody zmuszają nas do zakończenia sezonu łyżwiarskiego 2023/2024 z dniem 20 lutego 2024 roku. Wykupione karnety na lodowisko będą ważne w nowym sezonie łyżwiarskim tj do końca grudnia 2024 roku.

red.

powiązane – „POKUTNA DROGA KRZYŻOWA”

Kontynuuj czytanie

Sport

Walentynki na lodzie

Sport. W Walentynki OSiR zaprasza na lodowisko.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „INA z WARTĄ”

Kontynuuj czytanie

Sport

Międzynarodowy Turniej Bokserski

Sport. Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Taurusa odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 lutego w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Początek o godzinie 11.00 – sobota bokserska. Sam turniej rozpocznie się o godzinie 16.00. W tej części imprezy zawodnicy będą rywalizować o Puchar Taurusa. Wszystko to w hali OSiR przy ul. Norwida – wstęp wolny.

red.

powiązane – „INA z WARTĄ”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie