Connect with us

Sport

Brązowa Martyna

Goleniowianka Martyna Jancelewicz wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorek w boksie.

Opublikowane

w dniu

Czempionat Starego Kontynentu odbył się w stolicy Bułgarii Sofii. Martyna Jancelewicz, na co dzień zawodniczka goleniowskiego klubu Taurus, wystąpiła na mistrzostwach w kadrze Polski. W walce ćwierćfinałowej podopieczna Remigiusza Gajewskiego pokonała Węgierkę Sarę Taskai 4:1, zapewniając sobie awans do półfinału i tym samym medal (w mistrzostwach nie walczy się o trzecie miejsce, a przegrani z półfinałów mają zagwarantowany brązowy medal).

W półfinale Martyna zmierzyła się z Turczynką Busrą Isildar, ubiegłoroczną Mistrzynią Europy Kadetek, i niestety przegrała tę walkę. Goleniowianka powraca jednak z Sofii z brązowym medalem Mistrzostw Europy Juniorek (warto dodać, że w tej kategorii wiekowej występuje dopiero pierwszy rok).

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Sport

Za ciepło na lodowisko

Sport. Wczoraj zakończył się sezon łyżwiarski na lodowisku OSiR w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

W komunikacie dyrektora OSIR czytamy: „Niestety wysokie temperatury, ciągłe opady deszczu, jak również wiosenna prognoza pogody zmuszają nas do zakończenia sezonu łyżwiarskiego 2023/2024 z dniem 20 lutego 2024 roku. Wykupione karnety na lodowisko będą ważne w nowym sezonie łyżwiarskim tj do końca grudnia 2024 roku.

red.

powiązane – „POKUTNA DROGA KRZYŻOWA”

Kontynuuj czytanie

Sport

Walentynki na lodzie

Sport. W Walentynki OSiR zaprasza na lodowisko.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „INA z WARTĄ”

Kontynuuj czytanie

Sport

Międzynarodowy Turniej Bokserski

Sport. Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Taurusa odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 lutego w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Początek o godzinie 11.00 – sobota bokserska. Sam turniej rozpocznie się o godzinie 16.00. W tej części imprezy zawodnicy będą rywalizować o Puchar Taurusa. Wszystko to w hali OSiR przy ul. Norwida – wstęp wolny.

red.

powiązane – „INA z WARTĄ”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie