Connect with us

Maszewo

Autobusem do Stargardu

MASZEWO. 28 czerwca przez Przemocze po raz pierwszy przejechał autobus Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Stargardzie.

Opublikowane

w dniu

Próbny przejazd autobusu odbył się, by wyznaczyć trasę dojazdu do docelowego przystanku autobusowego. Gmina Maszewo chce bowiem w najbliższym czasie zawrzeć porozumienie z władzami Stargardu, zapewniając tym samym mieszkańcom Przemocza możliwość bezpośredniego połączenia z miastem Stargard. Zaplanowano, że dwa kursy odbywać będą się w okresie szkolnym od poniedziałku do piątku w godzinach rannych i popołudniowych.

Gmina Maszewo będzie partycypować w kosztach realizacji zadania na odcinku Strumiany – Przemocze. Przejazdy dla mieszkańców odbywać będą się według cennika przewoźnika.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Maszewo

Walentynkowy koncert

Maszewo. W sobotnim koncercie wystąpią Tetiana Bilczak i Ruslan Bilczak, artyści pochodzący z Ukrainy.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od trzech lat mieszkają w Szczecinie i pracują w Operze na Zamku.

Wiecej na plakacie obok.

red.

powiązane – „Koniec karnawału – zaczyna się Wielki Post”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nowy chodnik w Tarnowie

Maszewo. Trwa budowa chodnika z kostki betonowej o długości 85,84 mb w miejscowości Tarnowo.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, koszt zadania to kwota 450 291,39 zł, z czego 441 285,56 to środki z Rządowego Funduszu Polski Ład Programu Inwestycji Strategicznych.

red,

powiązane – „Doradzi wojewodzie”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Doradzi wojewodzie

Maszewo. Wojewoda Adam Rudawski powołał Annę Giniewską z Maszewa na doradcę do spraw kultury i edukacji kulturowej.

Opublikowane

w dniu

Anna Giniewska to współzałożycielka alternatywnego Teatru „Krzyk”, w ramach którego prowadzi zajęcia artystyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży oraz realizuje projekty społeczno-edukacyjno-kulturalne na terenach z ograniczonym dostępem do kultury.
Jest absolwentką Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Edukacji Muzycznej oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Kulturą z wybranymi aspektami zarządzania szkolnictwem artystycznym. Ponadto absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice” oraz Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży na Wydziale Lalkarskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, filia we Wrocławiu. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa, jest co-producentką festiwalu Szczecin Jazz. Od 2019r. prowadzi własną działalność produkcyjno-artystyczną AG Production. W 2020 roku otrzymała stypendium artystyczne Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Obecnie studiuje Psychologię.

red.

powiązane – „Przewodniczący ze Stepnicy”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie