Connect with us

Goleniów

Magazyn klasy A z robotami

Goleniów. Na pierwszy kwartał 2021 r Deweloper 7R zbuduje w Goleniowie dla Hultafors Groups pierwszy w kraju zautomatyzowanym magazynem klasy A, który korzysta z systemu AutoStore.

Opublikowane

w dniu

Obiekt powstanie w Goleniowie i będzie miał powierzchnię użytkową wynoszącą około 30 000 mkw. Podpisana została umowa na dostarczenie obiektu magazynowego BTS dla Hultafors Group – szwedzkiej firmy, która oferuje szereg marek premium, takich jak Snickers Workwear, Hultafors Tools i Solid Gear, dla zawodowych rzemieślników. Doradcą Hultafors Group w procesie planowania projektu BTS była firma CBRE. Obiekt ma być zaprojektowany go zgodnie z eko koncepcją 7R Green, która koncentruje się przede wszystkim na maksymalizacji efektywności energetycznej budynku poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, takich jak panele fotowoltaiczne i gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.
W pełni zautomatyzowany magazyn będzie wykorzystywał zaawansowaną technologię robotów. Magazyn będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”
Budynek będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”. Inwestycja będzie gotowa w lutym 2021 roku.

Już w roku 2014 DB Schenker Logistics Polska uruchomił nowy magazyn w Goleniowie na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, w celu rozwoju usługi magazynowej dla swego nowego klienta – szwedzkiej firmy Hultafors Group. Mimo że Hultafors jest od tego czasu obecny na terenie GPP, to jego nowa inwestycja nie powstanie na terenie GPP – a przynajmniej nie na terenie należącym do gminy Goleniów. Teren GPP był przez inwestora rozważany, tak jak i sąsiedztwo goleniowskiego lotniska.

Red.

powiązane – „Przetargi na działki w GPP”

Goleniów

Góra Tabor w Marszewie

Goleniów. Na jutro, czyli sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, Wasze rodziny, do MARSZEWA, na tegoroczną X GÓRĘ TABOR JUNIOR…

Opublikowane

w dniu

…czyli spotkanie o charakterze religijno – festynowym dla dzieci i młodzieży, pod hasłem „NIEBO CZEKA”.

👉 godz. 09:00 REJESTRACJA uczestników
👉 godz. 10:30 Msza Święta przy kościele w MARSZEWIE
👉 po Mszy RODZINNY FESTYN przy placu zabaw, z wieloma atrakcjami: zabawami, konkursami, gastronomią.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Młodzi strażacy na stadionie

Goleniów. W sobotę, 15 czerwca br., na stadionie OSiR w Goleniowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Opublikowane

w dniu

Pojawią się tam Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu powiatu goleniowskiego.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Otwarcie sezonu

Goleniów. W przyszłą sobotę goleniowski OSiR otwiera letni sezon plażowy w Lubczynie.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakatach obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie