Connect with us

Aktualności

Zwycięstwo po szalonym meczu

Po szalonym meczu obfitującym w rzadko spotykany zwrot sytuacji Gryf Goleniów odniósł trzecie zwycięstwo w czwartym meczu w rundzie rewanżowej. Tym razem podopieczni duetu trenerskiego Andrzej Molenda – Marcin Zarzeczny odprawili z przysłowiowym kwitkiem zespół Sklep Polski MKK Gniezno.

Opublikowane

w dniu

 GRYF GOLENIÓW – SKLEP POLSKI MKK GNIEZNO 67:61 (12:19/15:24/21:5/19:13) GRYF: Zarzeczny (21), Adamkiewicz (18), Balcerek (15), Kulczyński (6), Żyłczyński (5), Bury (2), Żylak (0), Musialski (0), Soczewski (0), Knowa (0). MKK: Szydłowski (14), Tyborowski (13), Kafarski (8), Kotwasiński (7), Sobkowiak (7), Budnikowski (5), Guilherme (3), Golasiński (2), Dobrzycki (2), Bilski (0), Nocek (0). GRYF: Zarzeczny (21), Adamkiewicz (18), Balcerek (15), Kulczyński (6), Żyłczyński (5), Bury (2), Żylak (0), Musialski (0), Soczewski (0), Knowa (0). MKK: Szydłowski (14), Tyborowski (13), Kafarski (8), Kotwasiński (7), Sobkowiak (7), Budnikowski (5), Guilherme (3), Golasiński (2), Dobrzycki (2), Bilski (0), Nocek (0). Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy byli skuteczniejsi i bardziej zdeterminowani w walce od gospodarzy, którzy przez pierwsze dwie kwarty nie mogli złapać właściwego rytmu gry. W efekcie po dwudziestu minutach spotkania Gniezno prowadziło różnicą 16 punktów (43:27). To co stało się w drugiej połowie meczu zaskoczyło znów licznie zgromadzonych kibiców, którzy przeżyli niesamowity pościg Gryfa. Goleniowianie zwyciężyli  trzecią kwartę aż 21:5 i tym samym odrabili straty z pierwszej połowy. W ostatniej odsłonie gospodarze kolejny raz udowodnili, że mają charakter. Doświadczenie i zimna krew pozwoliły zwyciężyć ostatecznie 67:61.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie