Connect with us

Aktualności

Zwycięstwo na początek rundy rewanżowej

Gryf Goleniów – Asseco II Gdynia 71:64 (14:20/18:12/17:17/22:15).

Opublikowane

w dniu

"Runda rewanżowa jest nasza!!!" Pod takim hasłem zespół Gryf Goleniów przystąpił do pierwszego spotkania rundy rewanżowej sezonu zasadniczego II ligi. Dokładnie 24 godziny przed meczem z Asseco II Gdynia zespół Gryfa został wzmocniony Maciejem Adamkiewiczem, który po trzech latach ligowej tułaczki i nieudanym pobycie w pierwszoligowym AGH Kraków, spowodowanym kontuzją, powrócił do Goleniowa. Popularny „Guzol” pokazał w swoim debiucie, że po kontuzji nie ma śladu i powraca do wysokiej formy. Adamkiewicz szybko zaaklimatyzował się w zespole i już w swoim debiucie uzyskał double-double notując 22 punkty i zbierając 10 piłek. Wreszcie dobre zawody rozegrał również Piotr Knowa, który zdobył 17 punktów, a w trakcie całego spotkania popisał się kilkoma efektownymi indywidualnymi akcjami.

Gryf zasłużenie odniósł szóste zwycięstwo w sezonie, przerywając serię czterech porażek i na początek rundy rewanżowej powracając do "ósemki" ligi.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie