Connect with us

Aktualności

Zwłoki w śmietniku

3 kwietnia mieszkańcy ul. Młynarskiej dokonali makabrycznego odkrycia. W kontenerze na śmieci znaleziono… zawinięte w koc zwłoki dużego psa.

Opublikowane

w dniu

O zdarzeniu powiadomiono Straż Miejską, a funkcjonariusze szybko ustalili, że to niegdysiejsza podopieczna goleniowskiego koła Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – Lara, którą wydano do adopcji w styczniu. Wykonano już sekcję zwłok, która ze względu na posunięty rozkład nie dała jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie co było przyczyną śmierci suki. Wiadomo tyle, że nie zmarła z powodu odniesionych ran w wyniku wypadku komunikacyjnego. Właścicielka twierdzi, że Lara uciekła przed czterema dniami.

Wolontariusze TOZ bardzo proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności śmierci czworonoga mieszkańców ul. Młynarskiej i Grunwaldzkiej, którzy być może byli świadkami zajścia. Informacje można przekazywać pod numerem tel. 608020331.

Lara była psem odebranym interwencyjnie ze złych warunków latem 2016 roku, przeszła szkolenie w Zakładzie Karnym.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie