Connect with us

Aktualności

Zmiany, zmiany

Od środy 18 czerwca inaczej będziemy jeździć do Dąbia, a zwłaszcza z niego wyjeżdżać. Nie będzie już wyjazdu na S3 z przedłużenia ulicy Goleniowskiej.

Opublikowane

w dniu

18 czerwca zostanie oddany do użytku nowy węzeł drogowy „Tczewska” na drodze S3/S6, między istniejącymi od dawna węzłami „Kijewo” i „Rzęśnica”. Odtąd tu będzie się zaczynać główna droga wjazdowa do Dąbia, tu też będzie wyjazd z tej dzielnicy.
Zamknięty na amen zostanie wyjazd z Dąbia ulicą Goleniowską. Na dotychczasowym skrzyżowaniu pojawią się stałe bariery energochłonne, które uniemożliwią wyjazd w kierunku Goleniowa. Możliwy będzie dalej zjazd z S3 dla samochodów jadących od strony Goleniowa; nie ma precyzyjnych informacji, czy możliwy będzie wyjazd w kierunku węzła „Rzęśnica”.
Zmiany zajdą też na węźle „Rzęśnica”. Zamknięty zostanie zjazd na drogę w kierunku Wielgowa i dalej Zdunowa, oczywiście nie będzie też wyjazdu na drogę ekspresową z Wielgowa. Do obu dzielnic dojazd będzie możliwy wyłącznie przez nowy węzeł „Tczewska”.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie