Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Zmiana w IKEA Industry

1 września stanowisko dyrektora fabryki mebli IKEA Industry w Goleniowie objęła Monika Dutka. Po raz pierwszy w historii tego zakładu pokieruje nim kobieta.

Opublikowane

w dniu

Monika Dutka zastąpiła poprzedniego dyrektora, Andrzeja Czarnotę, który będzie teraz odpowiedzialny za fabrykę IKEA Industry Resko oraz tartak w Chociwlu. Zmiany są związane z większą niż dotychczas integracją fabryk w Goleniowie, Resku, Stepnicy i Chociwlu. Celem jest standaryzacja, usprawnienie procesów i zwiększenie produktywności.

Wcześniej Monika Dutka zajmowała stanowisko Business Controller w IKEA Industry Goleniów. Z firmą jest związana od 21 lat. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku ekonomii.

– Zamierzam skupić się na doskonaleniu jakości wyrobów, które trafiają z naszej fabryki do sklepów IKEA. Jak zawsze chcemy również kontynuować działania nakierowane na tworzenie bezpiecznego środowiska pracy dla naszych pracowników – zapowiada Monika Dutka.

IKEA Industry Goleniów produkuje meble z drewna litego sosnowego dla sklepów IKEA na całym świecie. W fabryce mebli w Goleniowie pracuje 1250 osób. Cztery zakłady IKEA Industry w okolicy Szczecina (Goleniów – fabryka mebli, Resko – fabryka płyty klejonej, Stepnica – fabryka mebli IVAR i tartak, oraz Chociwel – tartak) uzyskują łącznie roczne obroty na poziomie ok. 150 milionów euro i zatrudniają w sumie blisko 2 600 osób.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie