Connect with us

Aktualności

Zmiana rywala, więcej walk

Zmienił się rywal Marcina Linke w walce wieczoru w trakcie stepnickiej Gali Sportów Walki, która odbędzie się już w sobotę 13 września.

Opublikowane

w dniu

Jego pierwotny rywal, Czeczen Aslan Goldtakov, skręcił nogę w trakcie treningu i na początku tygodnia wycofał się z przyjazdu. Organizatorzy szybko znaleźli nowego rywala dla doświadczonego Polaka. Będzie nim Białorusin Eugene Yamushko, który legitymuje się bilansem 4 zwycięstw i 2 porażek na zawodowym ringu. Ponadto udało się zakontraktować jeszcze dwie dodatkowe walki bokserskie, więc w sobotę kibice zobaczą na ringu w stepnickim amfiteatrze dwanaście walk w czterech stylach walki. Wszystko to jest głównym elementem imprezy, z której dochód zostanie przekazany chorej Alicji Osmolak, bohaterce programu „Najsłynniejsze Okno w Polsce". Początek gali już w sobotę o godz. 14.

Natomiast już jutro, tj. w piątek 12 września o godz. 16 na molo w Stepnicy odbędzie się oficjalne ważenie zawodników walczących w formule MMA. Pozostali zawodnicy będą ważeni tuż przed walką.

Gazeta Goleniowska oraz portal www.gazetagoleniowska.com są patronem medialnym imprezy.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.

Na dzisiejszym posiedzeniu rady powiatu radni przyjęli uchwały uruchamiające formalnie proces połączenia szpitala goleniowskiego ze szczecińskim szpitalem SPSK 2 na Pomorzanach.

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedział radny PiS Arkadiusz Guziak, który był inicjatorem połączenia szpitali kilka dni temu na połączenie wyraził zgodę senat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Także NFZ zgodził się na cesję kontraktu goleniowskiego szpitala na SPSK 2. Natomiast Starosta poinformował radnych, że z jego ustaleń z dyrektorem Sygutem z Pomorzan terminem finalnego połączenia szpitali jest 1 stycznia 2022r.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie