Connect with us

Aktualności

Zmasakrował kobietę, ukradł 140 zł

NOWOGARD. Bandytę, który pobił i okradł mieszkankę Nowogardu, zatrzymali tamtejsi policjanci. Delikwent wróci, gdzie jego miejsce – za kratki.

Opublikowane

w dniu

28-latek, jak informuje Marta Maciejuniec z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, dobrze zaplanował atak. Do pomieszczenia nowogardzkiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża włamał się w nocy ze środy na czwartek, wchodząc przez okno, i zaczekał tam do rana. Gdy do pracy przyszła zatrudniona w biurze kobieta, bandzior zaatakował ją, dotkliwie pobił, ukradł torebkę i uciekł. Kobiecie udało się jeszcze zaalarmować policję, później jednak z ciężkimi obrażeniami głowy i nieprzytomną przewieziono ją do szpitala w Szczecinie. A za napastnikiem ruszyła policyjna obława.
Okazała się skuteczna, mężczyznę zatrzymano bowiem na klatce schodowej jednego z bloków. Zatrzymany miał przy sobie 140 złotych, które ukradł kobiecie, wskazał też miejsce, gdzie wyrzucił torebkę, portfel i telefon.
28-latek był już wcześniej wielokrotnie karany za podobne przestępstwa, niedawno opuścił Zakład Karny, gdzie odbywał karę pobawienia wolności.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie