Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Zlikwidowali plantację marihuany

Zachodniopomorscy policjanci namierzyli pod Goleniowem nielegalną uprawę konopi indyjskiej i przejęli kilka kilogramów narkotyków. Ze znalezionej marihuany można było przygotować blisko 5 tys. działek dilerskich.

Opublikowane

w dniu

Po przeszukaniu pomieszczeń w jednej z podgoleniowskich wsi policjanci zabezpieczyli 87 krzewów konopi. Znalezione też zostały pojemniki i reklamówki z dużą ilością suszu roślinnego – prawdopodobnie marihuaną oraz opakowania z nasionami, kilka młynków ręcznych i sprzęt służący do uprawy roślin (lampy grzewcze, agregat, wentylatory i namioty itp.)

Kryminalni w sumie zabezpieczyli ponad 4 kilogramy i 700 gramów marihuany, a wartość zabezpieczonego przez nich sprzętu do uprawy konopi indyjskiej i nasiona tej roślinny szacowana jest na około 80 tys. zł.
Właściciel plantacji został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Następnie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Goleniowie. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie