Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Sport

Zimowy plac zabaw

Sport. Goleniowski OSiR zaprasza jutro wszystkie dzieci na zimowy plac zabaw i ferie.

Opublikowane

w dniu

Na stadionie miejskim OSiR pojawi się strefa akademii snowboardu dla dzieci – od 2,5 do 13 życia roku każdy wypróbuje własne umiejętności pod opieką doświadczonych instruktorów.
Strefę tworzy sztuczna nawierzchnia imitująca użytkowo i wizualnie śnieg, infrastruktura treningowa (najazdy, wzniesienia, hopki, równoważnie, słupki), najwyższej klasy sprzęt snowboardowy dla dzieci (deski, wiązania, ochraniacze) oraz znaczniki tank top.
Program powstał z myślą o dobrej zabawie skierowanej na bezpieczne i efektywne postępy w nauce jazdy na snowboardzie i wszelkich sportach pochodnych.
Ideą jest przełamywanie barier i kształcenie indywidualne krok po kroku. Każdy z etapów nauki przebiega bezkolizyjnie dzięki czemu dzieci szybciej się uczą. Instruktorzy asekurują swoich podopiecznych za pomocą specjalnej linki przymocowanej do każdej deski.
W ten sposób dzieci szusując po różnych przeszkodach odkrywają przygodę ze snowboardem i innymi sportami „board’owymi”, kształtując swoją odwagę, świadomość zachowawczą oraz ogólne zdolności sportowe.

SNOW FUN PARK! Stadion miejski OSiR, 5.02.2022 od godziny 10.00 do godziny 20.00! W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Hali OSiR przy ul. C.K.Norwida 1. Pamiętajcie o odpowiednim stroju i zmiennym obuwiu sportowym na białej podeszwie.

Na plakacie inne wydarzenia feri z OSiR-em.

red.

powiązane – „Kluby z dotacjami”

Sport

Otwarcie sezonu

Sport. W nadchodzącą sobotę w Lubczynie zostanie otwarty tegoroczny sezon żeglarski.

Opublikowane

w dniu

Organizatorzy zapraszają na godzinę 16 – szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Na czym lotnisko zarabia najwięcej?”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzyni Europy

Sport. Martyna Jancelewicz poraz drugi z rzędu została Młodzieżową Mistrzynią Europy.

Opublikowane

w dniu

W finale rozgrywanych w Chorwacji zawodów pokonała jednogłośnie na punkty Rumunkę Petcu Aleksandrę.

red.

powiązane – „Stypendium dla Martyny”

Kontynuuj czytanie

Sport

Stypendium dla Martyny

Sport. Blisko 60 młodych i utalentowanych sportowców z Pomorza Zachodniego będzie pobierać stypendia w 2022 roku – wsród nich Martyna Jancelewicz.

Opublikowane

w dniu

Jako jedyna z naszego powiatu będzie to stypendium pobierać i w najwyższej kwocie. To nagroda za ubiegłoroczne osiągnięcia na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej. Urząd Marszałkowski przeznaczył na ten cel blisko 300 tys. zł.

Martyna Jancelewicz z SSW Taurus Goleniów będzie przez 10 miesięcy otrzymywać 1000 zł stypendium – w sumie 10 tyś zł. To jej kolejne pieniężne wyróżnienie od marszałka – niedawno otrzymała nagrodę 6 tys zł. za osiągnięcia sportowe w roku 2021.

red.

powiązane – „Tylko Jancelewicz i Gajewski”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie