Connect with us

Sport

Zimowy plac zabaw

Sport. Goleniowski OSiR zaprasza jutro wszystkie dzieci na zimowy plac zabaw i ferie.

Opublikowane

w dniu

Na stadionie miejskim OSiR pojawi się strefa akademii snowboardu dla dzieci – od 2,5 do 13 życia roku każdy wypróbuje własne umiejętności pod opieką doświadczonych instruktorów.
Strefę tworzy sztuczna nawierzchnia imitująca użytkowo i wizualnie śnieg, infrastruktura treningowa (najazdy, wzniesienia, hopki, równoważnie, słupki), najwyższej klasy sprzęt snowboardowy dla dzieci (deski, wiązania, ochraniacze) oraz znaczniki tank top.
Program powstał z myślą o dobrej zabawie skierowanej na bezpieczne i efektywne postępy w nauce jazdy na snowboardzie i wszelkich sportach pochodnych.
Ideą jest przełamywanie barier i kształcenie indywidualne krok po kroku. Każdy z etapów nauki przebiega bezkolizyjnie dzięki czemu dzieci szybciej się uczą. Instruktorzy asekurują swoich podopiecznych za pomocą specjalnej linki przymocowanej do każdej deski.
W ten sposób dzieci szusując po różnych przeszkodach odkrywają przygodę ze snowboardem i innymi sportami „board’owymi”, kształtując swoją odwagę, świadomość zachowawczą oraz ogólne zdolności sportowe.

SNOW FUN PARK! Stadion miejski OSiR, 5.02.2022 od godziny 10.00 do godziny 20.00! W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Hali OSiR przy ul. C.K.Norwida 1. Pamiętajcie o odpowiednim stroju i zmiennym obuwiu sportowym na białej podeszwie.

Na plakacie inne wydarzenia feri z OSiR-em.

red.

powiązane – „Kluby z dotacjami”

Sport

Turniej oldbojów

Sport. W sobotę 22 czerwca na stadionie w Nowogardzie zagrają oldboje.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Sport

Wygrał triathlon

Sport. Jacek Rybarczyk z Goleniowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

Opublikowane

w dniu

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Start był zdecydowanie udany dla Jacka Rybarczyka z Goleniowa, który wywalczył złoty medal w kategorii 50-59 lat mężczyzn na dystansie sprinterskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km).

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzostwa i bieg Super Mamy

Sport. W dniach 25-26 maja 2024. na stadionie miejskim OSiR odbędą się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce U18 i U20 organizowane przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki…

Opublikowane

w dniu

…a jutro bieg Super Mamy (szczegóły na plakacie obok).

Jak podaje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie na czas odbywania się zawodów murawa główna na stadionie i bieżnia, zostają wyłączone z użytkowania. Zapraszamy do kibicowania.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie