Connect with us

Aktualności

Zimny prysznic

Po serii pięciu zwycięstw goleniowskiego Gryfa przyszedł czas na zimny prysznic, którego sprawcą okazał się zespół SMS-u PZKosz Władysławowo. Wicelider rozgrywek był lepszy w sobotniej konfrontacji mimo że, to Gryf był na prowadzeniu przez ponad 31 minut w meczu.

Opublikowane

w dniu

Gryf do przerwy prowadził sześcioma punktami dzięki głównie dobrej skuteczności rzutów osobistych (ponad 90%) oraz trójek (50%). Remisowa trzecia kwarta nie zapowiadała, że wszystko może skończyć się porażką. Pięć minut przed końcem spotkania goleniowianie utrzymywali jeszcze sześciopunktową przewagę. Niestety w ostatnich minutach goście trzykrotnie trafili zza obwodu odrabiając straty i wychodząc na trzypunktowe prowadzenie. Końcówka to nerwowość z obu stron ale również i kontrowersyjne decyzje arbitrów. Młodzi zawodnicy gości w tych okolicznościach dobrze znieśli presję, nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i ostatecznie triumfowali 70:64. Kolejny mecz goleniowianie rozegrają w niedzielę 26 lutego w Gdańsku z tamtejszą Politechniką. Początek tego spotkania o godz. 18.   Gryf Goleniów – SMS PZKosz Władysławowo 64:70 (23:16/20:21/14:14/7:19) GRYF: Zarzeczny (21), Balcerek (15), Adamkiewicz (11), Żyłczyński (7), Soczewski (6), Bury (4), Żylak (0), Kulczyński (0), Gajdel (0).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie