Connect with us

Aktualności

Zejdź pan ze mnie, bo mi duszno…

Radny Wojciechowski rzucił się dziś na radnego Mitułę. Na razie tylko słownie.

Opublikowane

w dniu

Wymiana zdań była fascynująca, jednocześnie do łez rozśmieszyła radnych i autora tej notki, obserwujących obu dyskutantów . Poszło o remont "małego basenu" na pływali Fala. Jak pewnie Czytelnikom wiadomo, trzeba tam przykleić parę płytek.

Wojciechowski do Mituły: "-Pięć tygodni trwało, zanim starostwo przyjęło do wiadomości, że basen trzeba naprawić. Teraz trzy tygodnie będzie trwało przylepienie paru płytek. To jest tragedia, to skandaliczna nieudolność starostwa w tej sprawie. Panie Mituła, niech pan się nie śmieje, bo to pan jest głównym sprawcą zamieszania w tej sprawie. To jest robota na 3 dni, a nie na  tygodnie! Serdeczna prośba do pana: niech się pan weźmie do roboty!"

Mituła do Wojciechowskiego: "-Rozpada się basen, który pan budował tylko po to, żeby wskoczyć do niego przed wyborami w 2002 roku. Zbudował pan tandetę. Jeśli my będziemy budować tak szybko jak pan, to płytki będą odpadać do końca świata. I proszę, żeby pan ze mnie zszedł, bo mi duszno, panie Wojciechowski…"

Andrzej Wojciechowski jednak ani myślał zejść, poskakał jeszcze po klacie Mituły. "-Niech pan nie wini pana Złotego, który basen budował najlepiej, jak mógł. Remont to jest pikuś, a pan mi każe czekać jeszcze 3 tygodnie, a czekam już 5!"

W tym momencie na widowni padł komentarz: "-To nie cykaj pan, skocz do dużego basenu, może nie utoniesz…"

Chwilę potem, w przerwie obrad, obaj panowie dość spokojnie porozmawiali na temat remontu basenu. Ku zawiedzeniu obserwatorów, nie dali sobie "po razie".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie