Connect with us

Aktualności

Zawodowy szosowiec w SP 3

8 listopada do Szkoły Podstawowej Nr 3 na osiedlu Helenów zawitał kolejny sportowiec, zaproszony na zajęcia „Szkolne Igrzyska Olimpijskie”, prowadzone przez Artura Panka.

Opublikowane

w dniu

Był nim kolarz zawodowej grypy CCC Polsat Polkowice – Grzegorz Stępniak. Opowiedział uczestnikom zajęć o swojej przygodzie z kolarstwem od czasu, gdy sam był jeszcze uczniem SP 3, aż do dzisiaj. Dzieci zadawały gościowi mnóstwo pytań, mogły też spróbować jazdy na kolarzówce. Stępniak dla dziecka, które prawidłowo odpowiedziało na pytanie, ile waży rower, w ramach nagrody przekazał swoją koszulkę z wyścigu "Dookoła Mazowsza". Tym szczęśliwcem został Denis Huniewicz. Inni uczestnicy spotkania dostali drobne gadżety od sportowca. Był czas na wspólne zdjęcia, autografy i oraz zabawy z rowerem. Na zakończenie Stępniak wpisał się do pamiątkowej złotej księgi Szkoły Podstawowej Nr 3. Obiecał dzieciom, ze na wiosnę ponownie je odwiedzi.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie