Connect with us

Aktualności

Zauroczona Goleniowem

Popularną aktorkę, ale również pisarkę i piosenkarkę Grażynę Szapołowską gościła 18 kwietnia goleniowska biblioteka. Publiczność miała okazję bliżej poznać damę polskiego kina i przekonać się o jej nieprzemijającym uroku.

Opublikowane

w dniu

Grażyna Szapołowska, rzadko widywana ostatnimi laty na ekranach, skupia się obecnie na pisaniu książek i to właśnie swoje książki promowała na spotkaniu. Prezentowała m.in. autobiograficzną powieść „Ścigając pamięć”, w której wspomina dzieciństwo, pracę na planach filmowych, swoje miłości, ale również ostatnie tygodnie opieki nad umierająca matką. Artystka czytała fragmenty swoich opowiadań, przytaczała anegdoty ze swojego aktorskiego życia, a także odpowiadała na liczne pytania publiczności. Po spotkaniu każdy mógł liczyć na autograf i wspólne zdjęcie.

We wtorek, 19 kwietnia Grażynę Szapołowską można było spotkać spacerującą po ulicach Goleniowa oraz buszującą w meblowych komisach. Jak sama przyznała, jest zauroczona naszym miastem, jego spokojem i wszechotaczającą zielenią, której brakuje jej w Warszawie. Do domu aktorka wróciła z pysznym domowym chlebem upieczonym specjalnie na jej życzenie przez załogę z „Baru Babek”.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie