Connect with us

Aktualności

Zarzuty nie wadzą

Trener młodzieżowych drużyn Iny Goleniów nie musi się w najbliższym czasie obawiać o utratę posady. Pomimo tego, że cieniem kładą się na nim zarzuty prokuratorskie.

Opublikowane

w dniu

Mariusz K., były piłkarz Pogoni Szczecin, grający w tym klubie w okresie jego największej świetności, pracę w goleniowskim klubie rozpoczął kilka miesięcy temu. Niestety okazuje się być również człowiekiem podejrzanym o bycie jednym z licznych bohaterów afery korupcyjnej w polskim futbolu. W maju CBA poinformowało, że postawione zostały mu zarzuty w sprawie "handlu" meczami GKS Bełchatów w sezonach 2003/2004 oraz 2004/2005, którego podówczas był trenerem.
Władzom gminy taka przeszłość wychowawcy młodzieży nie odbija się jednak czkawką. Burmistrz Robert Krupowicz powiedział Gazecie, że… nie ma na ten temat zdania. Ma je natomiast jego zastępca, Tomasz Banach. "Wyroku jeszcze nie ma, są jedynie zarzuty, a dotyczą zupełnie innej sfery, niż tej, którą trener zajmuje się w Inie", powiedział. "Przyglądałem się efektom jego pracy, przeprowadziłem na ten temat kilka rozmów i wiem, że wyniki są dobre. Uważam więc, że skoro nie ma wyroku, to nie należy podejmować kategorycznych decyzji".

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie