Connect with us

Aktualności

Zalewski mistrzem Polski

Krystian Zalewski z UKS Barnim Goleniów we wtorek zwyciężył w biegu na 5 tys. m i został mistrzem Polski na tym dystansie. Mistrzostwa lekkoatletyczne odbywają się w Szczecinie.

Opublikowane

w dniu

"-Od początku Krystian kontrolował przebieg rywalizacji.  Przez pierwsze 4 kilometry, podopieczny Jacka Kostrzeby biegł spokojnie w czołowej grupie. Zwycięski atak  nastąpił na 1000m do mety. Krystian bez problemu oderwał się od rywali i samotnie pokonał ostatni kilometr aby nie zagrożonym minąć linię mety. Za plecami goleniowianina zaciętą walkę o dwa pozostałe medale stoczyło kilku zawodników. Ostatecznie wicemistrzem Polski został Adam Czerwiński  (Kraków) a brązowy medal zdobył Damian Roszko (KS Podlasie Białystok).
Warto zaznaczyć, że Krystian poza zwycięskim biegiem na 5000m, ma zaplanowany podczas tych Mistrzostw Polski jeszcze jeden start. W czwartek pobiegnie na swoim koronnym dystansie 3000m z przeszkodami, na którym będzie reprezentował Polskę podczas sierpniowych Mistrzostw Europy w Zurichu." – pisze jego trener Jacek Kostrzeba.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie