Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Zagrają o zwycięstwo numer 50!

Koszykarze goleniowskiego Gryfa nie zwalniają tempa i już w nadchodzącą niedzielę 15 stycznia o godzinie 13.00 rozegrają trzeci ligowy mecz w styczniu. Przed własną publicznością w hali przy ul. Niepodległości 1 podejmą drużynę Sklep Polski MKK Gniezno.

Opublikowane

w dniu

Pierwsze spotkaniu obu ekip w Gnieźnie zakończyło się przekonującym zwycięstwem Gryfa, który rozegrał tam jedno ze swoich lepszych spotkań w lidze. Rekordowym wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta tamtego meczu, po której goleniowianie prowadzili 23:5, a całe spotkanie ostatecznie zwyciężyli 74:57.  Aktualnie w tabeli 2 ligi obie ekipy mają rozegrane po 16 spotkań. Zespół z Gniezna legitymuje się bilansem 7 zwycięstw – 9 porażek i zajmuje dziewiąte miejsce w stawce. Gryf jest o dwie pozycje wyżej, a na swoim koncie ma 8 zwycięstw i tyle samo porażek.  W poprzedniej kolejce Sklep Polski MKK Gniezno pokonał u siebie Tarnovię 91:74, zaś goleniowianie ulegli w Inowrocławiu tamtejszemu Domino 46:51 przerywając tym samym serię dwóch zwycięstw, z kolei dokładnie taką seria mogą się aktualnie pochwalić nasi rywale, którzy w nowym roku mają na swoim koncie dwa triumfy. Statystyczna ciekawostka: Jeśli goleniowianie pokonają zespół z Gniezna na co oczywiście liczymy, odnotują zwycięstwo numer 50 w historii klub ligowych występów. Zapraszamy zatem na mecz i oczywiście gorący doping!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie