Connect with us

Aktualności

Zagrają o zwycięstwo numer 50!

Koszykarze goleniowskiego Gryfa nie zwalniają tempa i już w nadchodzącą niedzielę 15 stycznia o godzinie 13.00 rozegrają trzeci ligowy mecz w styczniu. Przed własną publicznością w hali przy ul. Niepodległości 1 podejmą drużynę Sklep Polski MKK Gniezno.

Opublikowane

w dniu

Pierwsze spotkaniu obu ekip w Gnieźnie zakończyło się przekonującym zwycięstwem Gryfa, który rozegrał tam jedno ze swoich lepszych spotkań w lidze. Rekordowym wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta tamtego meczu, po której goleniowianie prowadzili 23:5, a całe spotkanie ostatecznie zwyciężyli 74:57.  Aktualnie w tabeli 2 ligi obie ekipy mają rozegrane po 16 spotkań. Zespół z Gniezna legitymuje się bilansem 7 zwycięstw – 9 porażek i zajmuje dziewiąte miejsce w stawce. Gryf jest o dwie pozycje wyżej, a na swoim koncie ma 8 zwycięstw i tyle samo porażek.  W poprzedniej kolejce Sklep Polski MKK Gniezno pokonał u siebie Tarnovię 91:74, zaś goleniowianie ulegli w Inowrocławiu tamtejszemu Domino 46:51 przerywając tym samym serię dwóch zwycięstw, z kolei dokładnie taką seria mogą się aktualnie pochwalić nasi rywale, którzy w nowym roku mają na swoim koncie dwa triumfy. Statystyczna ciekawostka: Jeśli goleniowianie pokonają zespół z Gniezna na co oczywiście liczymy, odnotują zwycięstwo numer 50 w historii klub ligowych występów. Zapraszamy zatem na mecz i oczywiście gorący doping!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.

Na dzisiejszym posiedzeniu rady powiatu radni przyjęli uchwały uruchamiające formalnie proces połączenia szpitala goleniowskiego ze szczecińskim szpitalem SPSK 2 na Pomorzanach.

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedział radny PiS Arkadiusz Guziak, który był inicjatorem połączenia szpitali kilka dni temu na połączenie wyraził zgodę senat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Także NFZ zgodził się na cesję kontraktu goleniowskiego szpitala na SPSK 2. Natomiast Starosta poinformował radnych, że z jego ustaleń z dyrektorem Sygutem z Pomorzan terminem finalnego połączenia szpitali jest 1 stycznia 2022r.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie