Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Zabrakło informacji

Na to, w jaki sposób zorganizowana została sportowa impreza „Biegiem na wakacje”, narzeka jeden z naszych czytelników.

Opublikowane

w dniu

23 czerwca spotkała mnie niemiła niespodzianka, związana z tym wydarzeniem. Po wyjechaniu z domu okazało się, że od ronda przy ul. Dworcowej do ulicy Bankowej oraz ulica Parkowa do Nadleśnictwa zostały zamknięte dla pojazdów. Przejazd przez Osiedle Helenów też nie był łatwy. Wszystko miało miejsce przed godziną 12.
Nie wiem co to za zwyczaj, ale chyba mieszkańcy powinni zostać poinformowani o zamknięciu ulic w związku z takim wydarzeniem. Ale tym razem kompletny brak jakiejkolwiek informacji. Zero znaków, że został wyznaczony jakiś objazd, czy chociaż jakieś wskazówki jak wjechać do centrum. Organizatorzy chyba zapomnieli, że w tamtych okolicach też mieszkają ludzie i też chcieliby może jakoś pojechać na miasto. Ale po co informować?
W moim przypadku akurat dojazd z ulicy Spacerowej do dworca musiał się odbyć przez Helenów, czyli dookoła miasta. No ewidentnie nie tak to powinno wyglądać, bo zamiast imprezy sportowej jest chaos na całym mieście – czytamy w mailu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie