Connect with us

Nowogard

Żabowo wygrało

Nowogard. Reprezentacja Żabowa zwyciężyła w IX Igrzyskach Sportowo – Rekreacyjnych Sołectw Gminy Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Odbyły się one 5 września w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Nowogardzie. Do rywalizacji przystąpiło bowiem osiem ekip – z Ostrzycy, Kulic, Osowa, Wierzbięcina, Wojcieszyna, Lestkowa, Żabowa i Bieniczek. Konkurencji było sporo, w jednych trzeba było wykazać się sprytem i szybkością, w innych siłą, a każdy z zawodników dawał z siebie wszystko. Rzucano piłką lekarską, do kosza, lotkami, przeciągano linę, skakano w dal z miejsca, biegano, wyciskano ciężary i choć zabawa była przy tym świetna, to nikt nie odpuszczał i wkładał w swą próbę maksimum wysiłku.
Ostatecznie zwyciężyła reprezentacja Żabowa, miejsca na podium uzupełniły Ostrzyca i Lestkowo, a dalej uplasowały się kolejno Wojcieszyn, Osowo, Kulice, Bieniczki i Wierzbięcin.

red.

powiązane – „RADIO NOWOGARD”

Nowogard

Facebook odblokowany

Nowogard. Gmina poinformowała dzisiaj, że wszystkie konta zablokowane na gminnej stronie Facebooka zostały dzisiaj oficjalnie odblokowane.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, teraz zasadą numer jeden jest równość i zapewnienie takiego samego dostępu do informacji dla wszystkich mieszkańców gminy – transparentność i otwarty dialog są kluczowe dla budowania silnej i zjednoczonej społeczności.
Od dzisiaj, każdy mieszkaniec gminy ma pełen dostęp do gminnej strony na fb, aby móc wyrażać swoje opinie, zadawać pytania i brać aktywny udział w dyskusjach dotyczących lokalnych spraw.
Blokady kont dotyczyły poprzedniej kadencji rady i burmistrza.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Wydatki do kontroli

Nowogard. Burmistrz podpisał umowę na przeprowadzenie kontroli wydatków w urzędzie miejskim w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje burmistrz, dotyczy ona lat 2021-2024Wyniki i jej wyniki będą znane pod koniec wakacji – wtedy zostaną podejęte kolejne kroki prawne.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Hulajnogą na wybory

Goleniów, Nowogard. Hulajnogami TIER w dniu wyborów do parlamentu europejskiego bezpłatnie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje TIER Mobility Poland, którego hulajnogi są dostepne w Goleniowie i Nowogardzie, przejazdy do i z lokali wyborczych w dniu wyborów do parlamentu europejskiego będą bezpłatne. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego EU2024VOTE, aby otrzymać dwa darmowe przejazdy do 10 minut każdy na wszystkich pojazdach Dott i TIER.

Jak skorzystać z promocji:

Otwórz menu boczne w aplikacji TIER.
Kliknij Vouchery.
Wpisz kod EU2024VOTE i naciśnij Użyj Kodu.
*Po pierwszych 10 minutach każdej jazdy obowiązuje standardowa cena za minutę.
Obowiązują warunki i zasady. Oferta jest dostępna od 6 do 9 czerwca i jest ważna przez 24 godziny od momentu jej aktywacji w krajach należących do Unii Europejskiej.

red.

powiązane – „1146 kąpieli”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie