Connect with us

Aktualności

Za drugim razem wpadły

Czujność obsługi goleniowskiego sklepu kosmetycznego „Natura” sprawiła, że ujęto dwie sprawczynie kradzieży kosmetyków w sklepie tej samej sieci w Nowogardzie. Obie panie przekazano policji.

Opublikowane

w dniu

Złodziejkami okazały się dwie mieszkanki Koszalina, w wieku 24 i 25 lat. Ze sklepu „Natura” w Nowogardzie w ubiegłym tygodniu ukradły kosmetyki o wartości ok. 1,5 tys. zł. Personel sklepu nie zdążył zareagować, ale sporządzono rysopis obu sprawczyń, który rozesłano do innych sklepów kosmetycznych podejrzewając, że prędzej czy później spróbują znowu szczęścia. I to było prawidłowe posunięcie, bowiem obie panie zjawiły się w sklepie sieci „Natura” w Goleniowie. Obsługa sklepu zorientowała się, że mogą to być wspomniane złodziejki, obie kobiety zatrzymano i wezwano policję. Okazało się, że trafiono na właściwe osoby. Obie panie na komendzie przyznały się do dokonania kradzieży, już usłyszały zarzuty popełnienia kradzieży.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie