Connect with us

Aktualności

Za 50 wspólnych lat

31 goleniowskich małżeństw otrzymało w piątek Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawane przez Prezydenta RP osobom, które w jednym małżeństwie przeżyły 50 lat.

Opublikowane

w dniu

Tym pamiątkowym odznaczeniem wyróżniono państwa: Teresę i Ryszarda Adamusów, Helenę i Jana Bernackich, Stanisławę i Wiktora Danowskich, Mariolę i Jana Dyczkowskich, Halinę i Czesława Fabiańskich, Zofię i Stanisława Gonerskich, Marię i Bogusława Jagiełłów, Bronisławę i Czesława Jakubowskich, Elżbietę i Marcela Jarmijaków, Ewę i Zygmunta Kasprzaków, Zofię i Regimonta Kindurów, Alicję i Aleksandra Klisowskich, Krystynę i Huberta Kosedowskich, Jadwigę i Zygmunta Kozików, Janinę i Stanisława Krawczyków, Czesławę i Piotra Łokajów, Danutę i Jana Maciągów, Halinę i Antoniego Mielców, Aleksandrę i Michała Nemsiów, Krystynę i Stanisława Olechów, Teresę i Zenona Panków, Helenę i Lucjana Pawów, Kazimierę i Eugeniusza Piaseckich, Lidię i Antoniego Rawskich, Annę i Jerzego Schachtów, Barbarę i Henryka Ziarkiewiczów, Leokadię i Ottona Sosnowskich, Krystynę i Leonarda Soszyńskich, Wandę i Waleriana Szymańskich oraz Krystynę i Eugeniusza Światów.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie