Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Z Żółwiej Błoci przez Miękowo

W najbliższych dniach, być może już od 20 lipca, zamknięty zostanie wyjazd ze wsi Żółwia Błoć na drogę krajową nr 6. 

Opublikowane

w dniu

Jak podaje strona goleniow.pl, zamknięty zostanie odcinek drogi od nowego ronda w pobliżu wsi aż do wyjazdu na DK6. Stara droga zostanie rozebrana, bowiem koliduje z budowaną drogą S6 i drogami wspomagającymi.

Prawo przejazdu przez teren budowy będą miały jedynie pojazdy rolnicze, należące do mieszkańców Żółwiej Błoci, których kierowcy będą mogli okazać przepustki uprawniające do wjazdu na ten teren. Przepustki wydawane będą w biurze Budimeksu w Goleniowie przy ul. Maszewskiej (dawny biurowiec fabryki mebli). 

Mieszkańcy Żółwiej Błoci, Białunia i Niewiadowa będą musieli korzystać z objazdu przez Miękowo i nowy wiadukt na ul. Wolińskiej w Goleniowie. Taka sytuacja potrwa do oddania do użytku nowego wiaduktu i dróg lokalnych na węźle drogowym Goleniów-Wschód. Być może stanie się to w sierpniu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie