Connect with us

Aktualności

Z nożem do NETTO

Groźny incydent miał miejsce w czwartkowe popołudnie w sklepie Netto koło szpitala. Pewien mężczyzna próbował przy pomocy noża załatwić porachunki z dwoma znajomymi. Całą trójkę wywiózł wezwany patrol policyjny.

Opublikowane

w dniu

 Do incydentu doszło w przestrzeni między kasami a wyjściem ze sklepu. Do dwóch mężczyzn, którzy robili w sklepie zakupy i już odchodzili od kasy – od wejścia ruszył trzeci, według świadków – z nożem w dłoni. Jak mówią świadkowie zajścia, wykrzykiwał jakieś pretensje o czterysta złotych, których podobno pozbawił go jeden z pozostałej dwójki. Zrobiło się zamieszanie, sytuacja wyglądała groźnie. Przytomnie zachowała się jedna z pracownic sklepu, która przyciskiem alarmowym wezwała policję. Policjanci sprawnie poradzili sobie z awanturującymi się mężczyznami, napastnik został obezwładniony. Świadkowie twierdzą, że ciekawie zachował się kierownik sklepu. Podobno sprawnie schował się między regałami i nie próbował nawet słownie uspokajać napastnika. Równie bierna była ochrona sklepu. Przytomność umysłu zachowała kasjerka.
W trakcie zdarzenia nikt nie ucierpiał. 

Uzupełnienie:
Rzecznik Komendy Powiatowej Policji: Policjanci na miejscu nie potwierdzili aby ktorys z nich mial noz. Jeden z mezczyzn ukarany mandatem, wobec drugiego sporzadzono notatke, celem skierowania wniosku o ukaranie do sądu.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie