Connect with us

Aktualności

Wzajemne wycinanie

W Nowogardzie trwa już kampania przed wyborami burmistrza. Dwaj kandydaci na razie pracowicie wycinają skąd się da swojego konkurenta: Kulinicz Czaplę, Czapla Kulinicza.

Opublikowane

w dniu

 Na gminnej stronie www.nowogard.pl ukazał się tekst pt. „Jak być Bezpiecznym Seniorem”. Wynika z niego, że nowogardzkich seniorów na temat unikania oszustów szkolił burmistrz Robert Czapla, wspierany przez policję i urzędników. Na zdjęciu oczywiście centralną postacią jest pan burmistrz, zatroskany losem oszukiwanych seniorów. W kącie fotografii dostrzec można starostę Kulinicza, nieprzypadkowo uchwyconego w chwili, kiedy był odwrócony od obiektywu. W tekście nie ma o nim słowa. Starosta Kulinicz odegrał się w tym samym stylu. www.powiat-goleniowski.pl w tekście „Debata Bezpieczny Senior” donosi, że to on pochylił się nad losem starszych i niedołężnych. Na dowód parę fotek z uśmiechniętym starostą. Na żadnym z nich nie ma Czapli, a brak o nim wzmianki w relacji zamieszczonej pod zdjęciem starosty jest już jak najbardziej oczywistą oczywistością.  Tak naprawdę szkolenie dla seniorów przeprowadzili policjanci i powiatowy rzecznik konsumentów. Dwaj wspomniani wyżej panowie przyszli, posiedzieli, pouśmiechali się do seniorów – i poszli. 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie