Connect with us

Aktualności

Wyszedł ze szpitala i nie wrócił

List czytelniczki.

Opublikowane

w dniu

Prosimy o pomoc, wczoraj (10 lipca – red.) po godz. 14 wyszedł ze szpitala z oddziału wewnętrznego pacjent Waldemar Piotrowski zam. Maszewo ul. 1-go Maja 45/4, pesel 70072114774, do dnia dzisiejszego nie mamy żadnych informacji. Oficjalnie dzisiaj zostało przyjęte zgłoszenie na Posterunku w Maszewie. Szpital nie poinformował matki pacjenta telefonicznie (była upoważniona, podała swój nr telefonu na wypadek gdyby coś się działo), że syn Waldemar opuścił szpital. Dopiero, gdy po godz. 15 (wczoraj) matka przyjechała w odwiedziny, dowiedziała się od pielęgniarek (które się zresztą śmiały, że wróci), a lekarza nie mogła spotkać, choć szukała ok. 2 godziny. Dowiedziała się również od pielęgniarki, że po ok. pół godz. od opuszczenia szpitala Pani doktor zawiadomiła Policję. W dniu wczorajszym pacjenci, którzy leżeli w tej samej sali co Waldemar, opowiadali matce, że mówił od rzeczy, i że idzie do domu, lecz do tej chwili go nie ma. Policja od wczoraj go również poszukuje, Nadmienię również, że nikt z personelu nawet nie pofatygował się, żeby zobaczyć, w którą stronę pacjent poszedł, a nie miał zbyt dużo sił, podawano mu kroplówki. Wieczorem udało się dodzwonić do lekarza, w rozmowie telefonicznej Pani doktor niechętna była rozmawiać z matką Waldemara i powiedziała, żeby dzwonić na Policję, bo ona nie ma czasu i ma dużo pracy po czym sama się rozłączyła. Takie jest podejście do pacjenta i jego rodziny.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie