Connect with us

Aktualności

Wyjątkowe wyróżnienie dla karpiarza z Maszewa

MASZEWO. 18-letni Karol Wiatrowski, młody karpiarz pochodzący z Maszewa, został powołany do składu sędziowskiego (został Marshalem) prestiżowych międzynarodowych zawodów karpiowych World Carp Classic (WCC).

Opublikowane

w dniu

Miał przyjemność sędziować na jeziorze Lac de Madine we Francji w dniach 17 – 22 września, w jubileuszowej, 20. edycji zawodów WCC udział wzięło 114 ekip z 25 państw (z czterech kontynentów: Ameryka Płn., Europa, Azja, Australia i Oceania), w tym 13 drużyn (składających się z 37 karpiarzy) z Polski. Wygrała reprezentacja Nowej Zelandii. K. Wiatrowski był najmłodszym sędzią/Marshalem w tych światowej rangi zawodach, relacjonował również na bieżąco sytuację na wodzie dla polskiego magazynu karpiowego „Karp Max”.

Karol otrzymał wyjątkową i prestiżową nagrodę „Marshal Integrity Award”, przyznawaną wybranemu Marshalowi w dowód uznania zaangażowania, uczciwości, prawości i całokształtu działania na rzecz środowiska. Nagroda ta jest przyznawana na wniosek innych Marshali i zaakceptowana musi być przez organizatora zawodów – Rossa Honeya.

Karol Wiatrowski otrzymał również zaproszenie do sędziowania kilkudniowych międzynarodowych zawodów spinningowych w połowie ulicznym w rzece Mozela w w Metz we Francji w czerwcu 2019 roku – World Predator Classic 2019.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie