Connect with us

Aktualności

Wygląda to bardzo słabo

„Czy można byłoby zapytać dyrekcję PGK Goleniów czy tak ma wyglądać wywózka śmieci?”, pyta w mailu do redakcji jeden z naszych czytelników.

Opublikowane

w dniu

"Idąc dzisiaj 2 maja w święto Flagi do garażu, przyglądałem się pracy panów z firmy PGK, szkoda gadać… Fakt faktem, śmietnik był pełny i stało kilka worków ze śmieciami koło niego, ale po akcji opróżnienia kontenera wygląda to bardzo słabo. Widok jak na zdjęciach.
W każdej szanującej się firmie sprząta się stanowisko pracy, a jak mi się wydaje to jest jeden ze składników pracy firmy PGK, za to przecież płacimy kasę i to niemałą.
Po za tym jeżeli to miejsce jest trudne do utrzymania porządku, to może warto przyglądnąć się temu. Dołożyć jeszcze jeden kontener lub go całkowicie zlikwidować, bo to nie służy wizerunkowi naszego moim zdaniem pięknego miasta.
Może szefowie firmy powinni zrobić mały audyt, jak pracują ich pracownicy i udać się w teren, oglądnąć kilka miejsc jak wyglądają stanowiska po opróżnieniu kontenerów.
Śmietnik przy ulicy Lipowej też nie wygląda lepiej. Jeden śmietnik na kilkaset rodzin, duże skupisko bloków, a moim zdaniem PGK za rzadko tam zagląda. Te gałęzie (na zdj. 3) leżą tam od 3 tygodni.
Było wielkie otwarcie placu zabaw dla dzieci, ale teren wokół śmietnika słabo zagospodarowany. Mamy przecież inteligentnych ludzi w naszej gminie, wydajmy parę złoty więcej i zróbmy porządek. Dzieci roznoszą śmieci, rozbijają butelki, tylko patrzeć a dojdzie do tragedii.
Plac jest piękny i jesteśmy wdzięczni panu Burmistrzowi za niegom, ale ten śmietnik wygląda słabo – jest słabo zabezpieczony.
Mam nadzieję że zajmie się tym pan Burmistrz i zapyta panów z PGK, co mają z tym zrobić – BO TO NIE JEST DOBRA WIZYTÓWKA NASZEGO PIĘKNEGO MIASTA – A MOŻE BYĆ JESZCZE PIĘKNIEJSZE…", czytamy w mailu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie