Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Wyganowski wraca do gry

STEPNICA. Andrzej Wyganowski, pełniący od 16 lat funkcję najpierw wójta, a później burmistrza gminy Stepnica, zamierza powalczyć o kolejną kadencję na tym stanowisku.

Opublikowane

w dniu

Dla wielu ludzi może to być dość zaskakująca deklaracja, biorąc pod uwagę, że jeszcze dwa lata temu A. Wyganowski sugerował, że odejdzie na polityczną emeryturę. Jak się okazuje, swoje plany zmienił i ponownie będzie się ubiegał o głosy wyborców.

– Zdrowie jeszcze dopisuje, chcę więc kontynuować pracę – mówi. – W planach mam tworzenie infrastruktury, która poprawiać będzie komfort życia mieszkających tu ludzi. Najważniejszy cel to rozbudowa szkoły w Racimierzu, bo uczniowie już się w niej nie mieszczą, dokończyć musimy także urządzanie świetlicy socjoterapeutycznej w Łące, oczywiście trzeba też będzie remontować drogi. Program wyborczy będzie więc nastawiony nie na jakieś wielkie przedsięwzięcia typu marina jachtowa, ale mniejsze, bardziej przyziemne, ale oczekiwane przez mieszkańców.

A. Wyganowski, który jest działaczem Platformy Obywatelskiej, w jesiennych wyborach samorządowych wystartuje jako przedstawiciel komitetu „Nasza Gmina Stepnica”.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie