Connect with us
  • zostań pracownikiem Lidla
  • https://www.zabka.pl/franczyza

Goleniów

Wycieczka do Rampy-Kultura

Goleniów. Grupy pięcioosobowe mogą pospacerować po nowym obiekcie od 15 do 26 lutego.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

„Teatr Brama” zaprasza na Rampę! W środku przeprowadzki, sprzątania po budowie i zakupów wyposażenia. W środku pandemii i dwutygodniowego „okienka” dla teatrów. Zapraszamy na spacer po Rampie Kultura – miejscu kultury i sztuki, na które Goleniów zasługuje i czekał od lat. Chcemy z Wami porozmawiać o kulturze w naszym mieście, naszych potrzebach, marzeniach i wizjach.

Jak to działa?

1) Zbierz grupę znajomych (5 osób) i wybierzcie termin między 15 a 26 lutego, który będzie odpowiedni dla Was.

2) Zadzwoń do Patryka i zarezerwuj termin (nr tel. 517 443 981). Wycieczka może być prowadzona w różnych językach – wybierz swój. Przewodnicy mówią po polsku, angielsku, hiszpańsku, włosku, grecku i czesku.

3) Przyjdźcie na Rampę w umówionym terminie. Nie zapomnijcie o maseczce! Jeśli tylko chcecie, chętnie przyjmiemy od Was roślinę w doniczce – damy jej dobry dom.

Rampa Kultura i Twierdza Design to wielofunkcyjna przestrzeń kultury powstała w wyniku rewitalizacji infrastruktury pokolejowej w Goleniowie dzięki środkom Regionalnego Programu Operacyjnego, którego beneficjentem jest Miasto i Gmina Goleniów. Budynek wyposażono w ramach Programu Współpracy Interreg V A. „ – czytamy na stronie „Teatru Brama”

red.

powiązane – „Rampa-Kultura” gotowa”

Goleniów

„Fala” od poniedziałku

Goleniów. Od najblizszego poniedziałku, po ponad dwumiesięcznej przerwie, wznawia działalność pływalnia „Fala” w Goleniowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje strona pływalni, „pływalnia Fala zostanie otwarta w dniu 17 maja 2021 r. ze wzg. na trwający przestój technologiczny.”

red.

powiązane – „Fala od jutra”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Korty i Aleja

Goleniów. Zadaszenie kortów za rok, a remont Alei Róż przez dwa lata.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, przełożona na przyszły rok zostanie budowa zadaszenia nad kortami ziemnymi na stadionie OSiR. Natomiast remont ul. Alei Róż zostanie rozłożony na dwa lata z rozpoczęciem pod koniec tego roku. Takie rozwiązanie pozwoli zbilansować tegoroczny budżet inwestycyjny.

red.

powiązanie – „Śmieci ogrzeją Goleniów?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Będzie łącznik Metalowa-Nowogardzka

Goleniów. Radni uchwalili dzisiaj pakiet uchwał otwierających możliwość budowy w tym roku łącznika pomiędzy ulicami Metalowa-Nowogardzka.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Ta inwestycja była odkładana już od kilku lat, a sesja zwołana w jej sprawie była zdalna i nadzwyczajna. Będzie kosztowała ok. 12 mln zł i obejmie budowę ulicy z chodnikami, 150 miejscami parkingowymi i ścieżką rowerową oraz kanalizacją i ciepłociągiem PEC do ZK Goleniów. Gmina ma zagwarantowane ok. 0,8 mln zł dopłaty do inwestycji z funduszów rządowych, ale jest możliwość, że będzie to blisko 5 mln zł.

red.

powiązane – „Na pewno nie odpuścimy”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie