Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Wszyscy na Gryfa – decydujący mecz jednak w środę

Niestety goleniowski Gryf nie zdołał po raz drugi pokonać Domino Inowrocław, tym razem na parkiecie przeciwnika i w rywalizacji do dwóch zwycięstw jest remis 1:1.

Opublikowane

w dniu

Mecz rozegrany w sobotni wieczór w Inowrocławiu nie układał się od samego początku po myśli goleniowian. Gryf cały mecz gonił wynik. Domino w pewnym momencie trzeciej kwarty uzyskało nawet szesnastopunktowe prowadzenie (54:38). Goleniowianie zdołali jednak odrobić straty, w trzeciej minucie czwartej kwarty, kiedy to po celnej trójce Balcerka Gryf doprowadził do remisu. W nerwowej końcówce tym razem więcej szczęścia mieli gospodarze, m.in. celnie trafiając zza obwodu i ostatecznie zwyciężając różnicą siedmiu punktów. W rywalizacji jest zatem remis 1:1. Przed Gryfem i Domino decydujący o awansie do drugiej rundy mecz nr 3, który odbędzie się w środę 22 marca o godz. 17.00. w hali widowiskowej przy ul. Niepodległości 1 w Goleniowie.  "Wszyscy na Gryfa" to hasło, które przyświeca tej rywalizacji od niedzielnego popołudnia. Klubowi działacze zapraszają wszystkich kibiców Gryfa i sympatków koszykówki na mecz, którego stawką będzie awans do II rundy play off.    Domino Inowrocław – Gryf Goleniów 73:66 (22:12/14:19/21:18/16:17)  GRYF: Balcerek (24), Zarzeczny (14), Żylak (10), Adamkiewicz (8), Bury (6), Kulczyński (2), Żyłczyński (2), Musialski (0), Soczewski (0).

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie