Connect with us

Nowogard

Wolne stanowiska dalej wolne

Nowogard. Burmistrz Czapla wciąż nie może znaleźć dziennikarza i rzecznika prasowego, więc… szuka dalej.

Opublikowane

w dniu

Gmina po raz kolejny przedłużyła nabór na te stanowiska do wzmocnienia „wydziału propagandy gminnej” – tym razem oferty można składać do 11 mają.
Burmistrz Czapla pokrzepiony efektami działalności „wydziału propagandy twojego burmistrza Goleniowa” intensywnie pracującego w UMiG w Goleniowie (z rzecznikiem prasowym i znanym dziennikarzem radiowym na czele) chce najwidoczniej goleniowskie praktyki zaprowadzić u siebie. Ponieważ burmistrzowie Czapla i Krupowicz wzajemnie się w dziedzinie prywatnego lansu za publiczne pieniądze inspirują, a nawet naśladują, rozwiązaniem najbardziej efektywnym nie tylko ekonomicznie, byłoby stworzenie na tę okoliczność związku celowego oby gmin – jeden wydział propagandy obsługujący obu burmistrzów…

red.

powiązane – „Krupowicz jak Czapla”,
„Burmistrz wciąż szuka rzecznika”

Nowogard

Gmina kupuje 50 tirów ziemi

Nowogard. Nietypowy zakup ogłosiła gmina Nowogard.

Opublikowane

w dniu

Szuka oferenta, który sprzeda i dostarczy do Żabowa 2 tysiące ton… ziemi. Ma być żyzna, urodzajna i bez zanieczyszczeń, bo posłuży na utwardzenie działki rekreacyjno-sportowej.

red.

powiązane – „Sensacyjny wyrok – nie było podstaw do uniewinnienia”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Nowogardzki Mc’Donald’s

Nowogard. Wicestarosta potwierdza nieoficjalnie powstanie trzeciej restauracji McDonald’s w powiecie.

Opublikowane

w dniu

W swoim wpisie Tomasz Kulinicz poinformował lakonicznie, że decyzja została już wydana, a obiekt powstanie w okolicy węzła Warnkowo, na obwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowej S6.

red.

powiązane – „Przetarg na stacje i restaurację”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Większa stawka dla strażaków OSP

Nowogard. Na wczorajszej sesji rady miejskiej została podjęta decyzja o podwyżce wynagrodzeń dla strażaków OSP na terenie gminy Nowogard. 

Opublikowane

w dniu

Za godzinę udziału w akcji ratowniczo-gaśniczej każdy strażak otrzyma 26 zł., a nie jak dotychczas 18 zł. 
Jak podaje przewodniczący rady, jest to najwyższa stawka wynagradzania strażaków ochotników w województwie zachodniopomorskim. Inicjatywę zwiększenia wynagrodzeń podjęło lokalne Prawo i Sprawiedliwość. 

red.

powiązane – „Zatruwana Sapólna”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie