Connect with us

Nowogard

Wokalista promuje Nowogard

Nowogard. Gmina dofinansuje Marcina Simińskiego, wokalistę z Nowogardu.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, ten finalista „Szansy na Sukces” z roku 2020 w jednym z ostatnich klipów „Nie żyje się po nic”, promuje walory promocyjne gminy Nowogard w postaci: ratusza oraz zabytkowych murów obronnych, pałacu i parku w Kulicach, Zespołu Krajobrazowo-Przyrodniczego „Sarni Las”, mola na plaży miejskiej a także toru motocrossowego. Władze gminy postanowiły w podziękowaniu za tę promocję wesprzeć artystę z Nowogardu podpisując z nim umowę na dofinansowanie, dzięki czemu gmina Nowogard może za pośrednictwem strony internetowej i wszelkich dostępnych mediów promować utwór „Nie żyje się po nic”, który z kolei promuje gminę. Jest to pierwszy przypadek takiej współpracy w historii gminy.

Marcin Simiński przez ostatnie trzy lata redagował „Dziennik Goleniowski”, a od niedawna jest dyrektorem GOK w Przybiernowie.

red.

powiązane – „Tragiczna sytuacja szpitala”

Nowogard

Rozświetlenie choinki

Nowogard. Jutro, 6 grudnia na Placu Wolności.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Zniknie NEONET?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Zniknie NEONET?

Goleniów, Nowogard. W piątek rano media obiegła informacja o możliwej upadłości sieci sklepów Neonet. Dwa z nich są w naszym powiecie.

Opublikowane

w dniu

Jak przekazał portal dlahandlu.pl, Neonet w ostatnich dniach listopada złożył wnioski o o upadłość i restrukturyzację.

Neonet w Polsce działa od 20 lat i ma około 300 sklepów – między innymi w Nowogardzie i Goleniowie.

red.

powiązane – „Od jutra Adwent”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Burmistrz szuka… Redaktora

Nowogard. Burmistrz gminy Nowogard ogłosił nabór na stanowisko… „Redaktor”

Opublikowane

w dniu

Jak czytamy w ogłoszniu, ów „Redaktor” ma posiadać „płynność w redagowaniu tekstów, pisaniu artykułów, przeprowadzaniu wywiadów”, a zatem „mile widziane jest doświadczenie nabyte w redakcji gazety, portalu internetowym, radiu lub telewizji.
„Redaktor” ma się zająć:

  • zbieraniem i opracowywanie informacji, notatek prasowych ze spotkań, narad, posiedzeń Rady Miejskiej, wydarzeń kulturalnych i innych odbywających się z udziałem pracowników Urzędu Miejskiego w Nowogardzie
  • przygotowywaniem serwisów informacyjnych zawierających dane dotyczące bieżącej pracy Urzędu i gminnych jednostek organizacyjnych oraz kalendarium istotnych wydarzeń lokalnych.
  • organizowaniem i obsługą spotkań burmistrza ze środkami masowego przekazu, mieszkańcami miasta i organizacjami społecznymi.
  • obsługiwaniem i udziałem w imprezach gminnych.
  • obsługą fotograficzna wydarzeń promocyjnych informacyjnych, kulturalnych, społecznych oraz sportowych realizowanych przez Urząd Miejski w Nowogardzie.
  • zamieszczaniem na stronie internetowej Urzędu materiałów informacyjnych.
  • redagowaniem „Wiadomości Samorządowych”

Na „Redaktora” czeka pełny etat. Oferty i wymagane dokumenty należy składać do dnia 12 grudnia 2023r.

red.

powiązane – „Usuną pomnik?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie