Aktualności
Wielkie Grzybobranie i Maraton Puszczy Goleniowskiej
Nadleśnictwo Kliniska, Leśny Kompleks Promocyjny „Puszcze Szczecińskie” wspólnie z Goleniowskim Domem Kultury oraz Stowarzyszeniem ProGDar Marathon Team serdecznie zapraszają na imprezę edukacyjno-sportową ph. „Wielkie Grzybobranie i Maraton Puszczy Goleniowskiej”, która odbędzie się w dniu 24 września 2016 r.

Aktualności
Usługi zastąpią służbę
Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.
Aktualności
Z bankowości do PGK
Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.
Aktualności
Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba
Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.
-
Nowogard3 tygodnie temu
Majówka w Nowogardzie
-
Powiat2 tygodnie temu
Można zatankować na S6 Goleniów – Koszalin
-
Przybiernów3 tygodnie temu
Majówka w Przybiernowie
-
Przybiernów2 tygodnie temu
Przetarg na MOP Przybiernów
-
Powiat2 tygodnie temu
Mniejsze utrudnienia na autostradzie A6 przy przejeździe przez węzeł Szczecin Kijewo na majówkę
-
Maszewo3 tygodnie temu
Majówka w Maszewie
-
Goleniów2 tygodnie temu
Msza Święta w języku ukraińskim
-
Maszewo3 tygodnie temu
Pieniądze na remont
You must be logged in to post a comment Login