Connect with us

Stepnica

W Stepnicy już bezpiecznie

Odwołany został zakaz wchodzenia do wody na kąpielisku w Stepnicy.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Zakaz, o czym informowaliśmy, został wprowadzony pod koniec ubiegłego tygodnia decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Goleniowie, bo w wodzie pojawiły się niebezpieczne dla zdrowia ludzi sinice. Dzisiaj, po przeprowadzeniu przez pracowników Sanepidu kolejnej kontroli, na położonym nad Zalewem Szczecińskim kąpielisku znowu zawisła biała flaga.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Sport

Remonty boisk

Stepnica. Gmina otrzmała wsparcie na remont infrastruktury sportowej w Stepnicy i Racimierzu.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wartość prac przy remoncie ORLIKA w Stepnicy i murawy boiska oraz wymianę bramek w Racimierzu to 23,3 tys zł – wsparcie z samorządu województwa 11,5 tys zł.

red.

powiązane – „Innowacyjne worki do… podlewania”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

IKEA – zwolnienia tylko w Goleniowie

Goleniów. Stepnica. IKEA planuje zwolnić ok. 10% załogi w Goleniowie. W Stepnicy bez zwolnień.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak nam przekazało biuro prasowe IKEA, zakład IKEA Industry Goleniów przez jakiś czas dostosowywał poziom produkcji do nowej rzeczywistości i do zmniejszonego popytu, związanego głównie z tzw. lockdown w wielu krajach. „Optymistycznie patrzymy w przyszłość i zwiększamy produkcję. Naszą ambicją jest utrzymanie jak największej liczby pracowników i zapewnienie stabilności wynagrodzeń. Mając na uwadze stabilne funkcjonowanie firmy w perspektywie długoterminowej, niestety musieliśmy podjąć decyzję o redukcji zatrudnienia. Po uzgodnieniach z lokalnymi związkami zawodowymi, poinformowaliśmy pracowników, że redukcja zatrudnienia będzie dotyczyć 95 spośród blisko 1000 pracowników IKEA Industry Goleniów. W zakładzie IKEA Industry Stepnica nie jest planowana redukcja zatrudnienia.
Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć pracowników dotkniętych tą sytuacją. Przestrzegamy wszystkich wymogów prawnych i staramy się zrobić więcej, niż wymaga od nas prawo w tym zakresie. Pracujemy nad planem, w którym uwzględniamy indywidualne potrzeby pracowników dotkniętych tą sytuacją. Naszą ambicją jest pomóc im w znalezieniu nowej pracy lub przekwalifikowaniu się” – napisało biuro prasowe IKEA.

red.

powiązane – „IKEA z Tarczą”

Kontynuuj czytanie

Stepnica

Biblioteka na urlopie

Stepnica. Od 8 do 30 czerwca 2020 r. gminna biblioteka w Stepnicy będzie nieczynna.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Powodem jest urlop jedynej pracownicy biblioteki. Ten czas ma być wykorzystany na drobne remonty. Filia w Racimierzu pracuje normalnie.

red.

powiązane – „Dzisiaj – otwarte biblioteka i przedszkole”

Kontynuuj czytanie
Reklama

Na czasie