Connect with us

Aktualności

VII Gala Sportów Walki przeszła do historii

Tłumy widzów, dziesięć emocjonujących walk w czterech formułach a to wszystko w obecności Przemysława Salety, mistrza świata w kick-boxingu. Kolejna gala walk w Stepnicy zapisała się jako impreza udana, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc niepełnosprawnej Alicji Osmolak.

Opublikowane

w dniu

W dwóch walkach MMA wieczoru zwyciężali faworyci. W pierwszej z nich szczecinianin Maciej Linke już w pierwszej rundzie rozprawił się z Białorusinem Eugene Yamushko, zaś w drugiej Piotr Maniak (Vailand Gold Team Stargard Szcz.) wygrał w stosunku dwa do remisu z Wojciechem Balejko (Pomorzanin Nowogard). Z blisko dwógodzinnym opóźnieniem dotarł do Stepnicy Przemysław Saleta, gwiazda tegorocznej gali, były mistrz świata w kick-boxingu, który obecnie zaangażowany jest w akcje charytatywne, z których dochód przeznaczany jest dla dzieci. Przypomnijmy, że patronem medialnym imprezy była Gazeta Goleniowska oraz portal www.goleniowska.com. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gali w naszej galerii, jednocześnie z powodów technicznych niedostępne będzie wideo z walki wieczoru.   A już w najbliższy piątek 19 września w papierowym wydaniu Gazety Goleniowskiej przeczytasz m.in.: – Przemysław Saleta wyjaśni dlaczego spóźnił się blisko dwie godziny na Galę w Stepnicy oraz kogo typuje jako zwycięzcę jesiennej walki bokserskiej Adamek-Szpilka. – Co powiedział bezpośrednio po walce wieczoru Wojciech Balejko, zawodnik Pomorzanina Nowogard. – Rozmowa z Anną Mikrut, zawodniczką MMA Sparty Goleniów, której starcie z Aleksandrą Milczarek w trakcie VII Gali ostatecznie nie doszło do skutku – Krzysztof Kaczemba podsumuje VII Galę Sportów Walki w Stepnicy Zapraszamy serdecznie!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie