Connect with us

Aktualności

Uwaga, oszuści!

Po Goleniowie krążą panowie przedstawiający się jako pracownicy firmy ENEA i namawiający ludzi do podpisywania umów na dostawę tańszego prądu. Biuro prasowe firmy ENEA zaprzecza, jakoby działali w jej imieniu. Są to oszuści.

Opublikowane

w dniu

 Panowie pukają do drzwi mieszkań, przedstawiają się jako pracownicy ENEA i informują, że przyszli w celu podpisania nowej umowy, o której rzekomo „klient” był wcześniej informowany. Umowa ma być korzystna, bo prąd tańszy.  Ostrzegamy: to oszuści. Podsuwają umowę na dostawę prądu z innej firmy, co skończy się otrzymaniem faktury i od nowego dostawcy, i z firmy ENEA (która nadal legalnie dostarcza prąd). Oszustów należy pogonić, a o sprawie powiadomić policję.  ENEA nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej w domach. O wszelkich akcjach promocyjnych informuje  na swojej stronie internetowej  oraz w oddziałach firmy. Zmiany w umowie wprowadzane są w Biurze Obsługi Klienta.    Jeśli któryś z Czytelników dał się oszukać, nie należy się przejmować. Umowa została zawarta poza siedzibą firmy, a więc są dwa tygodnie czasu na poinformowanie nieuczciwej firmy, że rezygnujemy z umowy i ją rozwiązujemy ze skutkiem natychmiastowym. Jeśli ktoś nie wie jak to zrobić, należy się zwrócić do powiatowego rzecznika konsumentów, przyjmującego w starostwie na ul. Dworcowej.  

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie