Connect with us

Maszewo

Utrudnienia w centrum

Maszewo. Jutro w dwóch miejscach miasta będą ograniczenia w ruchu.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

W związku z trwającą budową POLOMARKETU w Maszewie firma GRAND INVESTMENT POLSKA Sp. z o.o. informuje, że w dniu 10 września br. w godz. 7.00 – 11.00 będzie miało miejsce podłączanie kanalizacji sanitarnej do sieci w ulicy Okrzei, co spowoduje utrudnienia dla uczestników ruchu na wysokości budowy Polomarketu do numeru posesji 1b przy ul. Okrzei.
Na ten sam dzień zaplanowane zostało rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr 106 w Maszewie na odcinku od ronda do stacji paliw Orlen (odcinek około 500 metrów). Prace polegać będą na położeniu nowej nawierzchni asfaltowej. W związku z pracami mogą występować utrudnienia w ruchu. Inwestycja realizowana jest przez Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Prace wykonywać będzie PRD Nowogard SA.

red.

powiązane – „Piesio z absolutorium”

Maszewo

Meble z IKEA

Maszewo. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Maszewie otrzymało od firmy IKEA INDUSTRY bezpłatnie pufy i narożnik.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Meble zostaną podzielone na pięć placówek TPD działających na terenie Gminy Maszewo.

red.

powiązane – „Ścieżka Maszewo-Bęczno”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Ścieżka Maszewo-Bęczno

Maszewo. Wczoraj wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego i burmistrz gminy Maszewo podpisali list intencyjny w sprawie budowy ścieżki rowerowej.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Chodzi o realizację inwestycji „Budowa ciągu pieszo – rowerowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 106 na odcinku Bęczno – Maszewo”. W spotkaniu uczestniczył również Michał Żuber – dyrektor Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie. W ramach współpracy gmina Maszewo wykonana dokumentację projektową oraz będzie partycypować w kosztach robót budowlanych.

red.

powiązane – „Maturzystka nagrodzona za aktorstwo”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nie będzie wody

Maszewo. 28.09.2020 r w godzinach 9-15 wstrzymana dostawa wody w niektórych miejscowościach gminy.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Wodociągi Zachodniopomorskie podają, że w
Pogrzymiu, Radzanku, kol. Radzanek, Jarosławkach, Budzieszowcach i Dobrosławcu w tym dniu wody w kranach nie będzie, bo będą prowadzone planowe prace remontowe.

red.

powiązane – „Stargard – Przemocze – Rożnowo Nowogardzkie”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie