Connect with us
  • https://www.zabka.pl/franczyza
  • zostań pracownikiem Lidla

Bez kategorii

Ustępująca prezes

Goleniów. Ustępująca ze stanowiska prezesa GTBS Magdalena Miklaszewska, mówi nam nie tylko o powodach tej decyzji.

Avatar

Opublikowane

w dniu

W rozmowie obok, przedstawia też aktualny stan spółki, plany gminnego budownictwa mieszkaniowego, problemy mieszkań socjalnych na ul. Chopina oraz zagrożonego bloku przy ul. Kościuszki 3.

red.

powiązane – „Gmina szuka prezesa

Bez kategorii

Jak sobie radzi lotnisko w czasach zarazy?

Goleniów. Prezes spółki „Port Lotniczy Szczecin-Goleniów” twierdzi, że mimo ogromnego spadku liczby odprawianych pasażerów, sytuacja spółki nie jest zła.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Maciej Dziadosz opowiada o najgorszym roku w historii lotniska, liczbie odprawionych w tym czasie pasażerów oraz planach połączeń na ten sezon. Z rozmowy dowiadujemy się też więcej o planach utworzenia wraz z gminą Goleniów w pobliżu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów Goleniowskiego Parku Przemysłowego -3.

red.

powiązane – „Znacznie mniej turystów

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Inspektor o roku zarazy

Powiat. Marek Frydrych opowiada jak wyglądała sytuacja epidemiologiczna w ciągu minionego roku w naszym powiecie i jaka jest teraz.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, który koordynuje działania związane z pandemią innych służb w czasie zarazy, mówi z jakim wirusem mieliśmy do czynienia rok temu, a z jakim dzisiaj. Z rozmowy dowiadujemy się jak doświadczenia nabyte przez miniony rok przez różne służby w walce z zarazą wpływają na ich działania. Marek Frydrych dzieli się też osobistymi refleksjami z pracy, której jeszcze rok temu nikt się nie spodziewał.

red.

powiązane – „Panika jest najgorszym scenariuszem

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Rok zarazy w parafii

Goleniów. Ks. proboszcz Krzysztof Musiałek TChr opowiada jaki był miniony rok dla prowadzonej przez niego parafii.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Czy liczba wiernych uczestniczących w Mszach Świętych i sakramentach w goleniowskiej parafii pw. Św. Katarzyny bardzo się przez miniony rok zmieniła? Jak zaraza wpłynęła na życie parafii, duszpasterstwo, jej finanse? Czy wymuszone przez zarazę miany organizacyjne i techniczne będą trwałe? Wreszcie czy czas zarazy mocno zweryfikował wiarę i jej praktykę wśród parafian? Na te i wiele innych pytań odpowiada w rozmowie obok ksiądz Musiałek informując także, jak będą wyglądały nadchodzące święta w parafii.

red.

powiązane – „Męski Różaniec” na ulicach po raz drugi

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie