Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Urodziny Miękowa

W sobotę, 14 lipca, dwa tygodnie po Goleniowie, hucznie swoje urodziny obchodziło Miękowo. Też 750.

Opublikowane

w dniu

Byli chyba wszyscy mieszkańcy dostojnego jubilata (jest ich 233, wyróżniali się czarnymi koszulkami) i tłum gości, przede wszystkim w taki czy inny sposób z Miękowem związanych. Były życzenia od burmistrza, urodzinowy tort, lampka szampana i odśpiewane na kilkaset głosów „Sto lat”. A potem dobra zabawa do białego rana. Jak to na festynie, atrakcji nie brakowało, więc każdy znalazł coś dla siebie – i dzieci, i młodzież, i dorośli. Na scenie prezentowały się: Kapela Goleniowska i zespoły śpiewacze „Rutka” z Goleniowa i „Czeremcha” z Dolic, Zespół Pieśni i Tańca „Ina”, kabaret „Ramol”, a po zumbie wprowadzającej do zabawy „pod chmurką”, zagrały 2 Magic, Milano i Piotr Ochota. Można było spróbować swoich umiejętności żonglerskich, tkania na dawnym warsztacie, plecenia wianków, przejechać się na koniu albo „wypasionym” samochodem.
Zadbano także o to, by nikt nie zgłodniał.

Organizatorem 750 urodzin Miękowa było Rada Sołecka Miękowa oraz Stowarzyszeniem Miękowo Nasz Dom. Gratulujemy i pomysłu i wykonania.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie