Connect with us

Aktualności

Urodziny Miękowa

W sobotę, 14 lipca, dwa tygodnie po Goleniowie, hucznie swoje urodziny obchodziło Miękowo. Też 750.

Opublikowane

w dniu

Byli chyba wszyscy mieszkańcy dostojnego jubilata (jest ich 233, wyróżniali się czarnymi koszulkami) i tłum gości, przede wszystkim w taki czy inny sposób z Miękowem związanych. Były życzenia od burmistrza, urodzinowy tort, lampka szampana i odśpiewane na kilkaset głosów „Sto lat”. A potem dobra zabawa do białego rana. Jak to na festynie, atrakcji nie brakowało, więc każdy znalazł coś dla siebie – i dzieci, i młodzież, i dorośli. Na scenie prezentowały się: Kapela Goleniowska i zespoły śpiewacze „Rutka” z Goleniowa i „Czeremcha” z Dolic, Zespół Pieśni i Tańca „Ina”, kabaret „Ramol”, a po zumbie wprowadzającej do zabawy „pod chmurką”, zagrały 2 Magic, Milano i Piotr Ochota. Można było spróbować swoich umiejętności żonglerskich, tkania na dawnym warsztacie, plecenia wianków, przejechać się na koniu albo „wypasionym” samochodem.
Zadbano także o to, by nikt nie zgłodniał.

Organizatorem 750 urodzin Miękowa było Rada Sołecka Miękowa oraz Stowarzyszeniem Miękowo Nasz Dom. Gratulujemy i pomysłu i wykonania.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie