Connect with us

Goleniów

Urodziny Goleniowa 2024

Goleniów. Jutro rusza największa gminna impreza plenerowa.

Opublikowane

w dniu

17 MAJA 2024, godz. 21.30 – piątek

„Love will not die” – Goleniowska Rock Opera, w której weźmie udział Teatr Brama i 400 mieszkańców miasta. Scena na parkingu przy ul. Zielona Droga.

18 MAJA 2024 – sobota

W pierwszej części dnia zabawy dla dzieci – na Plantach czekać na nie będą bezpłatne warsztaty, gry, występy, zabawy, animacje, a także dmuchańce i stoiska z zabawkami i przekąskami.
Druga, koncertowa część wydarzenia odbędzie się na parkingu przy Amfiteatrze. Publiczność rozgrzeją występy Młodzieżowej Orkiestry Wood & Brass Band oraz Zespołu SPECYFICZNI, którzy zagrają specjalny koncert z okazji swojego 15-lecia. Następnie na scenie pojawią się zaproszone Gwiazdy – ARTUR ROJEK i GRUBSON.

Poza koncertami, na mieszkańców czekać będzie Festiwal Food Trucków i akcja „Portret miasta”, w której będzie można się sfotografować, a potem te zdjęcia stworzą barwny kolaż.

Uwaga: w związku z organizacją wydarzenia w sobotę, 18 maja w godz. 11.00-18.00 zamknięty będzie fragment ul. Konstytucji 3-go Maja OD WJAZDU W UL. POCZTOWĄ DO SKRZYŻOWANIA Z UL. KOŚCIUSZKI.

Harmonogram dwudniowego święta Goleniowa:

17 MAJA 2024 (PIĄTEK) – parking przy ul. Zielona Droga
godz. 21:30 – „Love will not die” – Goleniowska Rock Opera

18 MAJA 2024 (SOBOTA)
I część – Planty Miejskie
12:00 – 17:00 – STREFA DLA DZIECI

II część – parking przy ul. Zielona Droga, SCENA GŁÓWNA:
17:45 – przemówienie Burmistrza otwierające Urodziny Goleniowa
18:00 – Młodzieżowa Orkiestra Wood & Brass Band
18:30 – SPECYFICZNI – Koncert Jubileuszowy
20:00 – ARTUR ROJEK
21:30 – GRUBSON

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Goleniów

Gmina szuka sekretarza

Goleniów. Do końca przyszłego tygodnia trwa nabór na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, dotychczasowy sekretarz Arkadiusz Sell, wrócił na stanowisko wcześniej zajmowane – kierownika Biura Rady Miejskiej.

red.

powiązane – „Kto komu podlega”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Protestu nie będzie.

Goleniów. Sąd Apelacyjny w Szczecinie w dniu 19.07.2024 r. zmienił postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 17.07.2024 r. i oddalił odwołanie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zgromadzenie planowane na sobotę 20.07.2024 r. nie odbędzie się. Wszystkie wcześniejsze informacje i zalecenia dotyczące zmian w organizacji ruchu są zatem nieaktualne.

red.

powiązane – „W sobotę utrudnienia”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

W sobotę utrudnienia

Goleniów. W sobotę 20 lipca 2024, w godzinach 7:30-14:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na odcinku trasy S3 w kierunku Świnoujścia.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od zjazdu na węźle Goleniów Południe, do pasa wyjazdowego na węźle Goleniów Południe planowany będzie protest przewoźników.

Burmistrz wydała decyzję zakazującą dla tego zgromadzenia, jednak wnioskodawca – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych – odwołał się do sądu okręgowego i decyzja burmistrza została uchylona. Burmistrz korzystając z przysługującego prawa będzie składał zażalenie na decyzję sądu w tej sprawie.

red.

powiązane – „Zmiana organizacji ruchu”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie