Connect with us

Aktualności

Upiorny Kameleon

MASZEWO. Sąsiedzi mają dość wyjątkowo uciążliwego lokalu rozrywkowego. Pijani klienci „Kameleona” potrafią otoczeniu zatruć życie nocnymi awanturami i bijatykami.

Opublikowane

w dniu

Lokal mieści się w domku jednorodzinnym przy ul. Hanki Sawickiej. W każdy weekend odbywają się tam huczne balangi, przeważnie kończące się nocnymi wrzaskami, bijatykami, awanturami trwającymi prawie do rana. Wokół żyje wielu ludzi, do niedawna korzystających ze spokoju cichej dzielnicy. Jesienią spokój się skończył.

Policja i pogotowie ma sporo zajęcia. Ostatnio doszło tam do skatowania jednego z uczestników "zabawy", trafił do szpitala. Do Urzędu Gminy wpłynął wniosek o odebranie lokalowi prawa sprzedaży alkoholu; na razie jednak handel idzie w najlepsze. Problem mógłby rozwiązać inspektor nadzoru budowlanego, bo działalność głośnej dyskoteki w zacisznej dzielnicy nie ma oparcia w dokumentach, wygląda na to, że lokal jest samowolą budowlaną. Inspektor jednak na razie nie reaguje.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie