Connect with us
  • https://fabryka-energii.eu/instalacjefotowoltaiczne/

Goleniów

Ultimatum – wersja opozycji

Goleniów. Radny Krzysztof Sypień podał na naszym fb swoją wersję spotkania z wiceburmistrzem.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

„Panie Redaktorze GG oraz czytający Państwo. Wiceburmistrz Henryk Zajko, „zarządza” prawdą i faktami, a pisząc wprost, zamierzenie mija się nimi i wprowadza w błąd. Czterech radnych nie przyszło do Burmistrza, tylko jeden radny w imieniu GRUPY 11 RADNYCH, KTÓRZY WSÓŁTWORZYLI WNIOSEK ZMIAN W PROJEKCIE BUDŻETU 2021, przekazali go na piśmie burmistrzowi. Trudno żebyśmy zrobili to w jedenastkę. Burmistrzowie chcieli się spotkać i to ONI przyszli do Biura Rady Miejskiej, nie odwrotnie. Odbyliśmy rozmowę w podanym przez wiceburmistrza składzie. Co do uzgodnień podczas spotkania, Pan H. Zajko również nie podaje kompletnej informacji. Uzgodniliśmy, że burmistrz zgłosi do porządku obrad sesji projekt uchwały budżetowej, swoje autopoprawki ORAZ WNIOSEK ZMIAN W BUDŻECIE AUTORSTWA 11 RADNYCH PRZEKAZANY BURMISTRZOWI WCZORAJ NA PIŚMIE. Burmistrzowie zaakceptowali uzgodniony sposób procedowania, po czym, jak widać… ZROBILI ZUPEŁNIE NA ODWRÓT”.

red.

powiązane – „Opozycyjne ultimatum”

Goleniów

Nadal jest wola połączenia

Goleniów. Na dzisiejszej sesji rady powiatu starosta potwierdził wolę połączenia goleniowskiego szpitala ze szpitalem na Pomorzanach.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Odpowiedział w ten sposób na pytanie zadane przez radnego Guziaka. Według starosty obie strony są w stałym kontakcie, zainteresowane jak najszybszym połączeniem szpitali.
Według naszych informacji dyrektor Sygut ze  SPSK2 na Pomorzanach, widzi konieczność przeprowadzenia fuzji obu szpitali do końca czerwca tego roku.

red.

powiązane – „1 grudnia szpitale niepołączone”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Goleniowscy delegaci

Goleniów. Radni wybrali na wczorajszej sesji delegatów Gminy do zgromadzenia Celowego Związku Gmin R-XXI.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Zostali nimi: wiceburmistrz Henryk Zajko (zaproponowany przez burmistrza) i radny Marcin Gręblicki (zgłoszony przez radną Muszyńską). Ich działalność w R-XXI jest społeczna, bez diet i innych wynagrodzeń.

red.

powiązane – „R-XXI – zmiana układu sił”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Kochan – PO jest potrzebna obywatelom

Goleniów. „Nie ma powodów do wewnętrznych zmian w Platformie Obywatelskiej, mamy program i go zrealizujemy, o ile dotrwamy do roku 2023” – mówiła w „Rozmowach pod Krawatem” w PR Szczecin senator PO Magdalena Kochan z Goleniowa.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje rozgłośnia, zdaniem senator ustalenia prokuratury w sprawie Tomasza Grodzkiego to „pogłoski i paskudne pomówienia”. Magdalena Kochan apelowała, żeby o opozycję się nie martwić, a skupić się na „problemach rządzących”. Pytana o słabnące sondaże PO, która zaczyna przegrywać z Polską 2050 Hołowni, senator Kochan odpowiadała, że PO jest centrową partią „potrzebną obywatelom”.

  • Nie sytuacja na opozycji winna nam zajmować nasze głowy i myśli, a bardziej zajmowałabym się tymi, którzy mają potężne kłopoty, a rządzą (…). Program Platformy Obywatelskiej z 2011 roku na zasadzie „kopiuj-wklej” w swój program włożył rząd Zjednoczonej Prawicy. Te programy będą oczywiście wdrażane w życie i mam wielką nadzieję, wygramy wybory, jeśli do 2023 roku dotrwamy – powiedziała Kochan.

Pytana o dane, według których z PO odeszła połowa członków, senator Kochan po raz kolejny podkreślała, że nie należy się martwić o opozycję i skupić na poczynaniach rządzących.

red.

powiązane – „Moje oczy chcą go zobaczyć”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie