Connect with us

Aktualności

Udany początek SGS Goleniów

Siatkarze trzecioligowego SGS Goleniów rozpoczęli dziś batalię w turnieju finałowym trzeciej ligi w Połczynie Zdroju. Podopieczni Natalii Mełech rewelacyjnie rozpoczęli ten siatkarki maraton.

Opublikowane

w dniu

SGS pokonał gładko Arenę Gryfice 3:0 (25:18/25:22/25:19) i już na początek objął prowadzenie w tabeli turniejowej. W drugim spotkaniu gospodarz – Mieszko Połczyn Zdrój pokonał Stocznię Darłowo 3:1. Jutro i pojutrze ciąg dalszy zmagań wg poniżej prezentowanego terminarza. Do decydującej batalii o II ligę awansują dwie najlepsze ekipy. Oczywiście na portalu poinformujemy o kolejnych wynikach SGS. Mecze do rozegrania 18 kwietnia (sobota) Godz. 17:00: SGS Goleniów – Stocznia M&W Darłowo Godz. 19:00: Mieszko Połczyn Zdrój – Gryf-Arena Gryfice 19 kwietnia (niedziela) Godz. 10:00: Gryf-Arena Gryfice – Stocznia M&W Darłowo Godz. 12:00: Mieszko Połczyn Zdrój – SGS Goleniów  

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie