Connect with us

Aktualności

Udana sobota naszych drużyn

Wszystkie nasze zespoły z kompletem punktów zakończyły zmagania w kolejnej serii spotkań ligowych rozegranych w dzisiejsze popołudnie.

Opublikowane

w dniu

W IV lidze Ina Goleniów pokonała w Kamieniu Pomorskim tamtejszego Gryfa 2:1. To był kolejny doskonały mecz w wykonaniu Radosława Wiśniewskiego. Zawodnik ten w 11 minucie otworzył wynik spotkania i mimo, że w 33 minucie gospodarze wyrównali, to ostatnie słowo należało do goleniowskiego napastnika, który w 89 minucie zdobył zwycięską bramkę dla biało-zielonych. Dzięki temu triumfowi Ina awansowała na czwarte miejsce w tabeli.
W Lidze Okręgowej Pomorzanin Nowogard w meczu na szczycie pokonał Stal Lipiany 2:1 po dwóch golach Huberta Pędziwiatra. Zwycięstwo to zagwarantowało nowogardzianom drugie miejsce w tabeli.
W Klasie Okręgowej również nasze zespoły zanotowały zwycięstwa. Masovia pokonała w Resku tamtejszą Mewę 3:1. Gole dla podopiecznych B. Olszewskiego zdobywali Piotr Wino, Paweł Wesołowski i Przemysław Stosio. Z kolei Promień po dwóch golach Marka Kijowskiego ograł Wybrzeże Rewalskie Rewal. W ligowej tabeli Masovia awansowała na siódme miejsce, a Promień plasuje się na dziewiątej pozycji.
Na pełną relację i ciekawostki z tej kolejki zapraszamy do piątkowego wydania Gazety Goleniowskiej.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie