Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie pralki – ile kosztuje i gdzie ubezpieczyć?

Opublikowane

w dniu

Sprzęty domowe mogą zniszczyć się w wyniku różnych zdarzeń losowych. Z tego powodu tak ważne jest wykupienie polisy pozwalającej na wypłacenie odszkodowania w razie uszkodzenia. Takie pakiety mogą obejmować różne sprzęty wykorzystywane w domu. Jednym z nich jest pralka. Ile kosztuje jej ochrona i gdzie można ją wykupić?


Jak działa ubezpieczenie pralki i gdzie je kupić?


Istnieje kilka sposobów na wykupienie ubezpieczenia pralki. Jednym z nich jest zdecydowanie się na przedłużenie gwarancji w momencie nabywania sprzętu. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie zasad ochrony producenta przez kolejne lata za niewielką kwotę. Jeśli jednak podczas kupowania pralki nie zdecydujesz się na wydłużoną gwarancję, pozostaje jeszcze jedna opcja.
Ubezpieczenie sprzętów domowych może być rozszerzeniem do polisy mieszkaniowej. Wyróżnia się dwa przypadki – pralkę w zabudowie i pralkę jako urządzenie wolnostojące. Jeśli sprzęt wchodzi w skład zabudowy, prawdopodobnie zostanie uznany za element stały nieruchomości i włączony w zakres standardowej polisy mieszkaniowej. W sytuacji, gdy pralka jest osobnym obiektem, konieczne będzie wykupienie ubezpieczenia ruchomości domowych. Stanowi ono rozszerzenie do ochrony mieszkania, dlatego jest dość tanie.

Zakres obowiązywania ubezpieczenia pralki:

 • przepięcia,
 • kradzież z włamaniem,
 • pożar,
 • zalanie,
 • powódź.


Każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje nieco inny zakres obowiązywania ochrony pralki. Z tego powodu przed zdecydowaniem się na konkretną ofertę warto przejrzeć wszystkie dostępne propozycje na takich stronach, jak www.ubezpieczeniemieszkania.pl .W ten sposób sprawdzisz, które polisy opłacają się najbardziej, a stosunek zakresu ochrony do ceny w ich przypadku jest najkorzystniejszy.

Ile kosztuje ubezpieczenie pralki?

Cena ubezpieczenia pralki zależy od kilku czynników. Jeśli urządzenie jest umieszczone w zabudowie, nie trzeba dokupować rozszerzenia, a więc całkowity koszt ogranicza się do podstawowej ochrony mieszkania. W sytuacji, gdy sprzęt nie jest elementem stałym, konieczne okazuje dokupienie rozszerzenia. Koszt takiej polisy jest niewielki i wynosi od kilkudziesięciu do maksymalnie kilkuset złotych. Warto jednak pamiętać, że w skład ubezpieczenia wchodzi nie tylko pralka, lecz także wszelkie przedmioty znajdujące się w nieruchomości poza kilkoma wyjątkami.
To, ile kosztuje ubezpieczenie pralki, zależy od charakterystyki danej nieruchomości oraz zniżek, które przysługują konkretnemu klientowi. Im więcej usług w danym towarzystwie ubezpieczeniowym wykupisz, tym korzystniejsze oferty otrzymasz. Na cenę polisy na pralkę ma wpływ również lokalizacja nieruchomości oraz ewentualne zabezpieczenia. Z tego powodu warto zainwestować w zamki antywłamaniowe, które pozwolą na obniżenie kosztu ochrony nawet o kilkadziesiąt złotych rocznie.
Na cenę wpływa tez maksymalna kwota wypłacana w razie wystąpienia zdarzenia losowego. Jeśli w Twoim domu znajduje się wiele wartościowych przedmiotów i sprzętów, dobrym pomysłem jest wykupienie polisy o wyższym limicie. Prawdopodobnie będzie ona droższa, jednak pozwoli na solidne zabezpieczenie się na wypadek pożaru czy rozległej kradzieży.

Artykuł powstał przy współpracy partnera.

Artykuł sponsorowany

MŚ 2022 hitem w świecie futbolu. Nadchodzi wyjątkowo gorąca jesień i zima!

Okres jesienno-zimowy do tej pory rzadko był kojarzony z największymi sportowymi emocjami. Oczywiście rozgrywki piłkarskie w wielu ligach trwają wówczas w najlepsze. Jednak nie ma wtedy jeszcze mowy o końcowych rozstrzygnięciach ani najważniejszych meczach sezonu. Dlatego pod tym względem rok 2022 będzie wyjątkowy. Jego końcówka upłynie bowiem pod znakiem Mistrzostw Świata w Katarze i to wydarzenie zdominuje świat sportu w ostatnich tygodniach tego roku. Co więc warto wiedzieć o nadchodzącym mundialu? Jakie typy na MŚ 2022 stają się szczególnie popularne?

Opublikowane

w dniu

MŚ 2022 jako nowy rozdział w historii futbolu

Chyba żadna inna impreza piłkarska nie wzbudzała większych kontrowersji niż mundial w Katarze. Źródeł tych kontrowersji należy upatrywać w kilku czynnikach. Pierwszym są oskarżenia dotyczące tego, że decyzja o organizacji MŚ 2022 w Katarze została podjęta na tle korupcyjnym. Po drugie, ogromne wątpliwości budzi termin tej imprezy. Latem w Katarze panują bowiem skrajnie wysokie temperatury, które uniemożliwiałyby swobodne rozgrywanie spotkań. Z tego względu FIFA podjęła historyczną decyzję o tym, że mundial zostanie rozegrany na przełomie listopada i grudnia.

Taki układ rozgrywek wywraca do góry nogami standardowy harmonogram gier ligowych. Nie ulega więc wątpliwości, że ten rok będzie zupełnie wyjątkowy dla piłkarzy oraz fanów futbolu. Wszystkie decyzje zostały już jednak podjęte, dlatego środowisko piłkarskie musi przygotować się na wyjątkowo gorący okres jesienno-zimowy!

Końcówka roku będzie należeć do typerów! Jakie zakłady na MŚ 2022 są najpopularniejsze?

Pomimo opisanych wyżej kontrowersji MŚ 2022 na pewno będą ciekawym czasem dla wszystkich amatorów obstawiania. Typowanie MŚ 2022 już teraz staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Można więc śmiało założyć, że tuż przed rozpoczęciem imprezy zainteresowanie będzie jeszcze większe. Zatem jakie zakłady na mundial stają się szczególnie popularne?

Tutaj można zastosować podział na dwie kategorie. Pierwszą z nich są losy reprezentacji Polski na MŚ 2022. Kibice wierzą w to, że Polacy awansują do fazy play-off mundialu jako wicelider grupy C. Taki typ jest obecnie dostępny po kursie 1,90. Oprócz tego coraz większe emocje budzą typy dotyczące występu Roberta Lewandowskiego na MŚ 2022. Przypomnijmy, że nasz kapitan jeszcze nigdy w karierze nie zdobył gola na mundialu. Dlatego przełamanie tej passy z pewnością będzie przedmiotem popularnych zakładów.

Inną kategorię stanowią typy dotyczące przebiegu turnieju. Jeśli chodzi o grupy Mistrzostw Świata 2022, praktycznie w każdej grupie można znaleźć pewniaków do awansu. Niektórzy gracze na pewno będą więc upatrywać okazji w typowaniu fazy grupowej. Z kolei inni mogą od razu starać się wytypować zwycięzcę MŚ 2022. Obecne kursy dotyczące triumfatora rozgrywek są następujące:

 • Brazylia – 6,00;
 • Anglia – 6,50;
 • Francja – 7,00;
 • Hiszpania – 9,00;
 • Argentyna – 9,00;
 • Niemcy – 12,50;
 • Belgia – 12,50;
 • Portugalia – 12,50;
 • Holandia – 12,50.

Udział‌ ‌w‌ ‌nielegalnych‌ ‌grach‌ ‌hazardowych‌ ‌jest‌ ‌karany.‌ ‌STS‌ ‌S.A.‌ ‌(dawniej‌ ‌Star-Typ‌ ‌Sport‌ ‌Zakłady‌ ‌Wzajemne‌ ‌Spółka‌ ‌z‌ ‌o.o.)‌ ‌posiada‌ ‌zezwolenie‌ ‌wydane‌ ‌przez‌ ‌Ministra‌ ‌ds.‌ ‌Finansów‌ ‌Publicznych‌ ‌na‌ ‌urządzanie‌ ‌zakładów‌ ‌wzajemnych.‌ ‌Hazard‌ ‌związany‌ ‌jest‌ ‌z‌ ‌ryzykiem.‌ 

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Kosz prezentowy – uniwersalny prezent dla każdego i na każdą okazję

Kosz prezentowy to świetny pomysł na prezent. To łatwy sposób, aby dać komuś trochę wszystkiego, czego chce.

Opublikowane

w dniu

Co to jest kosz prezentowy i dlaczego się go kupuje?

Poznaj kosz prezentowy euroflorist.pl.

 • Co wyróżnia kosz prezentowy?
 • Na jakie okazje kosz upominkowy będzie idealny?
 • Rodzaje koszów prezentowych.

Kosz prezentowy to zbiór przedmiotów, które zazwyczaj są przeznaczone na prezent. Przedmioty w koszyku mogą być jedzeniem i piciem lub mogą zawierać artykuły nieżywnościowe, takie jak kwiaty lub słodycze. Kosze upominkowe można zamówić online lub w sklepie i często kupowane są na urodziny, wesela, święta i inne wydarzenia. Niektórzy ludzie robią własne kosze z prezentami, używając składników znalezionych w ich kuchni.

Termin „kosz prezentowy” jest również używany w odniesieniu do czegoś, co zostało starannie przygotowane przez kogoś, kto chce go podarować jako prezent.

Na jakie uroczystości nadaje się kosz prezentowy?

Oto kilka popularnych zastosowań kosza upominkowego:

 • Kosze upominkowe są często wręczane nowożeńcom, gdy wprowadzają się do swojego pierwszego domu,
 • Na Boże Narodzenie często wręcza się kosz z upominkami w ramach obchodów świątecznych,
 • Świetny pomysł na Dzień Matki, Dzień Ojca lub inną specjalną okazję,
 • Idealny jako dodatek do innych prezentów.

Kosz prezentowy to idealny prezent na różne okazje. Można go wręczyć rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom jako dowód uznania lub gratulacji. Wybierz kosz na euroflorist i podaruj najbliższej osobie, nawet bez okazji.

Rodzaje koszów upominkowych

W tym temacie zostaną omówione różne rodzaje koszy upominkowych i sposoby ich wykorzystania.

Najpopularniejszym rodzajem kosza upominkowego jest kosz z ciasteczkami, który zwykle zawiera ciasteczka, słodycze i wiele innych smakołyków. Inne popularne typy to kosze owoców, kosze wina i kosze orzechów.

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie tych koszy prezentowych w swoim życiu. Można je podarować przyjaciołom lub członkom rodziny, wręczyć jako prezent z podziękowaniami po wydarzeniu takim jak ślub lub ukończenie szkoły, a nawet wykorzystać na takie wydarzenie, jak baby shower lub wieczór weselny.

Jednym z najczęstszych koszy upominkowych jest kosz wina i czekoladek. Wino jest często wybierane, ponieważ jest uniwersalnym prezentem, który można podarować każdemu, niezależnie od upodobań. Kosz z winem i słodyczami będzie świetnym prezentem na każdą okazję. To także przemyślany prezent, który można połączyć z innymi prezentami.

Kontynuuj czytanie

Artykuł sponsorowany

Narzekasz na brak czasu? Rób zakupy przez Internet!

Prowadzisz intensywny tryb życia i z trudem ogarniasz podstawowe obowiązki? Praca, rodzina, uczelnia oraz inne aktywności zabierają Ci cały Twój wolny czas i masz wrażenie, że żyjesz w ciągłym biegu? Nie jesteś sam! Tak naprawdę, właśnie tak wygląda życie większości osób. Nic dziwnego, że każdy z nas szuka sposobów, aby nieco uprosić swoje życie oraz lepiej je zorganizować. Okazuje się, że ogromnym pożeraczem czasu są zakupy. Według luźnych statystyk, niemal każde wyjście do centrum handlowego czy supermarketu zajmuje nam 2-3 godziny. Czy jest jakiś sposób, aby zaoszczędzić te cenne godziny i wykorzystać je na co innego, na przykład na odpoczynek, hobby lub rodzinę? Oczywiście! Wystarczy, że wypróbujesz zakupy przez Internet. Dowiedz się, dlaczego cieszą się one tak ogromną popularnością oraz każdego roku zdobywają ogromne rzesze nowych klientów.

Opublikowane

w dniu

Zakupy online – dlaczego stają się coraz popularniejsze?

Według raportu E-commerce w ostatnim roku aż 77% klientów dokonało zakupów w Internecie. Aż 60% z tych osób kupuje w sieci regularnie – i to nie tylko elektronikę, ale też kosmetyki, ubrania, wyposażenie do domu oraz artykuły spożywcze. Oznacza to, że jeżeli jeszcze do tej pory nie odważyłeś się na zakupy w Internecie to, prawdopodobnie wkrótce im ulegniesz. Tak naprawdę, istnieje mnóstwo powodów, aby to robić. Największą jest oszczędność czasu. Wystarczy wyobrazić sobie tylko, że zamiast stania w korkach, chodzenia po sklepowych alejkach czy przepychania się w tłumie ludzi, możesz usiąść sobie wygodnie w ulubionym fotelu i dodawać kolejne produkty do koszyka. Takie zakupy zajmą Ci zaledwie kilkanaście minut i możesz zdecydować się na nie o każdej dogodnej porze dnia – nie jesteś ograniczony godzinami otwarcia sklepu czy dniami świątecznymi. Masz wolną chwilę w niedziele lub w ciągu tygodnia późnym wieczorem? Wykorzystaj ją na skompletowanie produktów, które zostaną wysłane do Ciebie, bezpośrednio pod drzwi w ciągu kolejnych dni. Zakupy w sieci cały czas staja się coraz łatwiejsze. Już dzisiaj większość osób może zdecydować się na natychmiastowy zakup interesującego go produktu oraz ekspresową płatność. Coraz więcej stron internetowych oferuje wysyłkę jeszcze tego samego lub kolejnego dnia – czego przykładem może być sklep wielobranżowy https://tanie-zakupy.pl/. Łatwe dokonanie płatności bez potrzeby logowania się do banku czy podejmowania innych angażujących czynności to spory atut, dzięki któremu na dokonanie swoich pierwszych zakupów w sieci zdecydowało się sporo osób.

Poznaj wszystkie korzyści zakupów on-line

Oszczędność czasu i wygoda to jednak niejedyne zalety zakupów online. Wiele osób zwraca uwagę na szeroki asortyment dostępny w sklepach internetowych. To logiczne, że w sieci można znaleźć o wiele więcej produktów, ponieważ sklepy te w przeciwieństwie do tych stacjonarnych, nie są ograniczone przestrzenią. Zapewniają też możliwość lepszego zapoznania się ofertami handlowymi – masz dostęp do szeregu informacji na temat każdego produktu, a nawet możesz przeczytać o nim opinie innych klientów. Łatwo widoczna jest też cena, a ponadto nie jesteś narażony na triki marketingowe sprzedawców, przez które wiele osób kupuje produkty, których tak naprawdę nie potrzebuje. Kupując przez Internet możesz też liczyć na lepsze ceny – jest to możliwe między innymi dlatego, że właściciel sklepu nie ponosi kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz opłaceniem pracowników. Nic dziwnego, że w sieci często zdarzają się oferty oraz promocje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie