Connect with us

Aktualności

Tymczasowy prezes

Na konferencji prasowej, zorganizowanej przed wejściem do budynku administracyjnego szpitala powiatowego w Goleniowie, oficjalnie przedstawiony został dzisiaj p.o. prezesa Szpitalnego Centrum Medycznego – Piotr Ruciński.

Opublikowane

w dniu

W konferencji udział wziął także starosta Tomasz Kulinicz, mówiąc o powodach, dla których trzeba było wykonać ruchy kadrowe. O nich pisaliśmy już wcześniej, dzisiaj dodamy więc jedynie, że P. Ruciński zapowiedział, iż jego najważniejszym działaniem w najbliższych tygodniach będzie aneksowanie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz przygotowanie konkursu na nowego prezesa spółki. Sam nie wykluczył, że weźmie w nim udział.

P. Ruciński poinformował również, że w ostatnim czasie udało się ustabilizować sytuację kadrową na Oddziale Chorób Wewnętrznych i obecnie nie ma ryzyka, że działalność interny zostanie zawieszona.

P.S. Mimo umówionej wcześniej na dzisiaj, na godzinę 10.00 rozmowy w redakcji „Gazety Goleniowskiej”, Piotr Ruciński w ostatniej chwili ją odwołał, zasłaniając się innymi obowiązkami. Podobną taktykę uników przed niewygodynymi pytaniami zastosowali juz wcześniej w stosunku do naszych Czytelników Paweł Bartoszewski i Łukasz Mituła.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie